MMA PLNajnowszePrime MMAMurański w niecodzienny sposób groził Prezesowi FEN! Michał Cichy wprawiony w osłupienie!

Murański w niecodzienny sposób groził Prezesowi FEN! Michał Cichy wprawiony w osłupienie!

Wczoraj wieczorem odbyła się konfrontacja słowa bohaterów walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 7. Podczas programu ZADYMA, Jacek Murański w niecodzienny sposób groził Prezesowi FEN – Pawłowi Jóźwiakowi. Prowadzący program Michał Cichy został wprawiony w osłupienie!

Murański w niecodzienny sposób groził Prezesowi FEN

Przypominamy, że walka Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański 2 będzie main eventem gali PRIME 7, która już w przyszłą sobotę 13 stycznia 2024 roku odbędzie się w Koszalinie.

Bohaterowie walki wieczoru wczoraj skonfrontowali się na słowa.

Murański w niecodzienny sposób groził Prezesowi FEN! Michał Cichy wprawiony w osłupienie!

I trzeba przyznać, że konfrontacja ta wywołała sporo emocji wśród kibiców freak fightów w Polsce. Na sam koniec Jacek Murański i Paweł Jóźwiak popuścili wodze fantazji najpierw prezentując kibicom mocny face to face, a potem usłyszeliśmy jak “Muran” w bardzo niecodzienny sposób groził Prezesowi FEN.

Co wygadywał Jacek Murański? Sprawdźcie sami:

Cały program ZADYMA z udziałem Prezesa FEN, Murana oraz bohaterek walk kobiet na gali PRIME 7 – Natalie Wayne i Boucing Betty do sprawdzenia poniżej:

Poniżej prezentujemy także całą kartę walk gali PRIME 7:

“Odsłaniamy przed Wami wszystkie pojedynki, które pojawią się na PRIME 7! Już 13 stycznia w MAIN EVENCIE zobaczymy pojedynek Murana i Prezesa FEN, co zapowiada potężne emocje. Pierwszym CO-MAIN EVENTEM będzie starcie Don Kasjo vs Soroko w formule K1

Wiemy, że Kasjusz nie boi się wyzwań, zastanawiamy się jednak, jak poradzi sobie tym razem! Drugim CO-MAIN EVENTEM na karcie walk jest pojedynek ERKO JUN vs TRYBSON, gdzie panowie z pewnością zaprezentują swoje umiejętności, ale także podgrzeją atmosferę

Czeka nas także rewanżowe starcie między BAGIETĄ a KAPELĄ, które podczas piątej edycji PRIME bardzo mocno wstrząsnęło publicznością, a obaj zawodnicy wciąż darzą się nienawiścią. Ponadto, zobaczymy walkę NATANA MARCONIA, który ostatnio ma dosłownie swój PRIME w internecie – stanie on do pojedynku ze zwycięzcą pojedynku BAGIETA vs KAPELA. W Koszalinie pojawi się również MAGICAL JR. Nie zabraknie także debiutu nowego nabytku PRIME, Tomasza Chica, który zmierzy się z Gawronem. Na karcie pojawi się również Natalie Wayne, debiutująca w freak fightach razem z Bouncing Betty. Kolejnym starciem będzie pojedynek między AMBRO a HELLBOYEM – walka, która miała mieć miejsce na PRIME 6 i gdzie panowie wyraźnie nie przepadają za sobą! Debiut w oktagonie zaliczy także Marek Jówko, który zmierzy się z Michałem Cichym

Oprócz tego przygotowaliśmy dla Was Igrzyska Gladiatorów. W turnieju wezmą udział osoby, których niekoniecznie mocną stroną jest walka! Uczestników Igrzysk będziemy przedstawiać stopniowo, niedługo poznacie pełen skład zawodników. Zestawienia będą losowane podczas II konferencji. Pierwsze dwie walki turnieju będą dostępne jako Free Fight na YouTube, a cały finał będzie transmitowany na PPV. Jedno jest pewne – któreś pary wyjdą zwycięsko i tylko jeden duet wygra cały finał. To jest prawdziwa wisienka na torcie dla fanów freak fightów.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis