MMA PLNajnowszeFAME MMAMurański udostępnia nagrania z treningu! Jest przesłanie do Ferrariego: Jedziesz z tym śliskim… 

Murański udostępnia nagrania z treningu! Jest przesłanie do Ferrariego: Jedziesz z tym śliskim… 

Jacek Murański w mediach społecznościowych opublikował nagranie z następnych treningów. ”Muran” nie zamierza się poddać i będzie szukał jeszcze w tym roku pierwszego zwycięstwa w klatce. 54-latek jeszcze nie tak dawno zapowiedział swój start na gali PRIME SHOW MMA w październiku. Ponadto wyjawił, że jego najbliższy rywal ma za sobą przygodę w organizacji KSW!

Murański

”Muran” zagwarantował, że na najbliższej walce czeka go naprawdę duże wyzwanie. Murański wyjawił, że zawalczy z byłym zawodnikiem KSW i nie będzie to Marcin ”El Testosteron” Najman.

Już 20 października 2023 podczas gali PRIME SHOW MMA czeka mnie walka – wyzwanie życia… Na celowniku zawodnik z mocną przeszłością w KSW (raz wygrał, raz przegrał). I nie mamy oczywiście z federacją PRIME MMA na myśli tej popierdułki jaką jest Marcin Najma – napisał w mediach społecznościowych.

Po wpisie Murańskiego można było wnioskować, że chodzi o Tomasza ”Strachu” Oświecińskiego. O takie potencjalne zestawienie postanowiliśmy zapytać wczoraj jednego z właścicieli PRIME SHOW MMA – Tomasza Bezrąka, który zaprzeczył, że takie zestawienie jest planowane.

Cała rozmowa poniżej:

Murański ma przesłanie do Ferrariego!

Jacek Murański w mediach społecznościowych udostępnił nagranie z następnego treningu. ”Muran” miał także przesłanie do Amadeusza Roślika, który w najbliższej walce skrzyżuje rękawice z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą.

Przypomnijmy, że Tańcula miał ogromny konflikt z rodziną Murańskich. Był to jeden z największych konfliktów w historii freak fightów w naszym kraju.

Oto co napisał Murański:

To już cztery miesiące po operacji. Prawa ręka powoli, bardzo powoli ale wciąż wraca do właściwego rytmu. PS: Amadeusz jedziesz 02.09 z tym śliskim rakiem.

Wspomniane nagranie z treningu zobaczycie poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Saturday, August 5, 2023

W ostatniej walce Murański zadebiutował w organizacji PRIME SHOW MMA. Jacek musiał uznać wyższość prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka. Prezes był bliski zwycięstwa przed czasem, gdy trafił bardzo mocnym ciosem. Ostatecznie ”Muran” ponownie pokazał charakter i wytrwał cały dystans.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis