MMA PLMurańskiMurański ostro komentuje przegraną Popka: Żenująca walka! To jest lamus, poddał się od ciosu!

Murański ostro komentuje przegraną Popka: Żenująca walka! To jest lamus, poddał się od ciosu!

Mateusz Murański w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował ostatnią przegraną Popka. ”Muran” zapewnia, że kwestią czasu jest aż zderzy się z raperem w klatce bądź na ulicy. Ponadto Mateusz zagwarantował, że nie zamierza za wszelką cenę nawoływać do takiego zestawienia.

Murański

”Muran” najbliższy pojedynek stoczy dziesiątego grudnia. Będzie to pierwsza walka w organizacji High League. Podczas piątej edycji w Łodzi zobaczymy jego starcie w formule K-1 z Pawłem Bombą. Murański będzie zdecydowanym faworytem. Warto jednak zaznaczyć, że ”Scarface” był określany jako zwycięzca poniedziałkowej konferencji. Dużo widzów było pozytywnie zaskoczona jego występem.

Mateusz ostatnie starcie odnotował na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. ”Muran” postanowił przyjąć wyzwanie i w formule bokserskiej zmierzył się z Vaso Bakoceviciem. Czarnogórzec, to doświadczony zawodnik MMA, który ma za sobą pojedynki w organizacji Bellator czy chociażby KSW. Murański po trzech rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Murański komentuje przegraną Popka!

Mateusz Murański w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o potencjalnym starciu z Popkiem.

Ta ku**** nie ma wyjścia, bo do walki mu zostałem ja i ojciec. Jak go sponiewieram w klatce czy poza nią – ja już to mówiłem niejednokrotnie. Zabiję go. Po prostu go rozpi**** jak go tylko zobaczę. Jeżeli dojdzie do naszej walki w klatce no to również go tam zmiażdżę, ale kompletnie tej walki nie pożądam. Ja równie dobrze tą walkę z nim stoczę na ulicy – gdziekolwiek go dopadnę. Lepiej byłoby na tym zarobić – no tak, oczywiście, ale ja nie muszę! Mam z czego żyć, mam gdzie zarabiać pieniądze. Nie musi to być Popek – choć chętnie bym go na oczach całej Polski zgnoił, opluć i zg**** 

Ponadto ”Muran” został poproszony o komentarz w sprawie ostatniej przegranej Popka.

Ta walka na pewno nie była ustawiona, ta walka była żenująca. Kasjusz jak Kasjusz chapeau bas, ale Popek to jest lamus, poddał się od ciosu. Sędzia liczył do 7-8, a on powiedział, że nie chce walczyć – ani jaj ani charakteru. Było dwóch napompowanych sterydziarzy na tej gali i obydwoje okazali się fajkami. Ja chętnie normalnie mógłbym wziąć ich dwóch i rozpi***lić naraz. Chodzi o żadnego ochroniarza tylko o Panią Gawron! Szczerbatą, zutylizowaną ku***ę. Natomiast z Popkiem mogą połechtać cyndzelkami, mogą przybić sobie przybić piątkę, bo są lamusy i frajerzy bici. Frajerem, to jest Popek, a ten to jeszcze gorzej.       

Zobacz także:

Najman zadzwonił podczas programu! Padły mocne słowa: Ubije twojego starego, a później Ciebie! Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na linii podczas dzisiejszego programu na kanale High League. Nie brakowało mocnych słów w kierunku Mateusza Murańskiego, który był obecny w studiu. ”El Testosteron” zapewnił, że ubije Jacka Murańskiego, a następnie jego syna.

Don Kasjo znowu zaczepia Denisa! Sugeruje, że będzie błagał o walkę! Co wy na to?

Kasjusz Życiński ponownie został zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. ”Don Kasjo” przypomina, że na gali PRIME SHOW MMA 4 był otwarty, aby stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Kasjusz jest pewny, że zakończyłoby się, to jego zwycięstwami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis