MMA PLNajnowszeFAME MMAMurański miał problemy z hejtem? Fabijański mówił o dużych problemach w freakach już parę tygodni temu!

Murański miał problemy z hejtem? Fabijański mówił o dużych problemach w freakach już parę tygodni temu!

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła światem freak-fightów. Jednakże, jest coś przy czym aż się włos na głowie jeży…Jeden z widzów polskiej sceny freaków opublikował krótki film, w którym jest zawarta wypowiedź Sebastiana Fabijańskiego. Słowa “Alterboya” sprzed ponad dwóch tygodni szokują!

Parę tygodni temu odbył się CAGE SPECIAL, w którym udział wziął między innymi Sebastian Fabijański. Wiele osób kojarzy ten program głównie z kłótnią aktora z “Filipkiem”. Jest coś w nim jednak jeszcze. Dopiero teraz, po śmierci Mateusza, zaczęło to przykuwać uwagę.

Słowa Fabijańskiego!

We wspomnianym programie z ust Sebastiana padły następujące słowa:

Boję się, że dojdzie kiedyś do bardzo głośnego samobójstwa kogoś kto po prostu nie dźwignie tematu…Trzeba ostrożnie, naprawdę. Jeżeli komuś zniszczysz życie w internecie i kogoś wyślesz de facto na stos w internecie to de facto wysyłasz go na stos w życiu. Wyobraź sobie, że jesteś w tej sytuacji stary. Wszyscy wiedzą, myślisz, że cały świat wie o tym. Że ten ku*** ten. Wytykają Ciebie palcami, weź wyjdź na ulicę…To naprawdę są za grube rzeczy.

https://youtu.be/0mDPE7JzgXQ

Sebastian w rozmowie dla kanału “JastrzabPost” zabrał głos:

Nie jego śmierć, tylko generalnie jakby mechanizm. W internecie nie ma prawa. Wszyscy robią to co chcą, piszą to co chcą. Robią filmiki takie jakie chcą, upokarzając kogoś, poniżając. Prowokując hejt i jednocześnie skazując osoby na ostracyzm społeczny. A to jest kosztowne, to boli. Jeśli z tylu stron dostajesz po gębie i z tylu stron nazywają ciebie takim, bądź takim to gdzieś to zapamiętujesz. Myślę, że to zjawisko jest niestety tak zjadliwe, że żniwa będzie zbierać…

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Zawodnik MMA uderza w organizacje Fight Empire! Dalej czeka na wynagrodzenie

Michał Dreczkowski (2-0) to zawodnik Ankosu MMA. W swoim drugim zawodowym pojedynku w formule mieszanych sztuk walk zawalczył podczas Fight Empire MMA 2. Wydarzenie to miało miejsce w zeszłym roku, a zawodnik podzielił się tym, że…nie otrzymał wynagrodzenia!

Popularny freak fighter w rękach policji! Ma spędzić 2 lata w więzieniu!

Popularny freak fighter w rękach policji! Jak donosi portal RMF24, który jako pierwszy poinformował o sprawie, gdańska policja zatrzymała znanego zawodnika freakowych organizacji, którego odprowadziła do aresztu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis