MMA PLNajnowszeFENMruk vs Szalast w rozpisce gali FEN 52 w Ostrowie Wielkopolskim

Mruk vs Szalast w rozpisce gali FEN 52 w Ostrowie Wielkopolskim

Arkadiusz Mruk (0-1) podejmie Kacpra Szalasta (1-0, 1 KO) podczas gali FEN 52, która 17 lutego odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej.

Mruk vs Szalast w rozpisce gali FEN 52

Bilety na FEN 52: TUTAJ.

Mruk zawodowy debiut zaliczył podczas gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie uległ Borysowi Dzikowskiemu. Miejscowy wojownik reprezentuje Komendę Powiatową PSP w Ostrowie Wielkopolskim i może pochwalić się amatorskim rekordem 16 zwycięstw i 4 porażek. W przeszłości startował na galach Babilon MMA, w swojej przygodzie ze sportami walki ma również starty w kickboxingu. Mruk na FEN 52 powalczy o pierwsze zawodowe zwycięstwo.

Szalast udanie rozpoczął swoją karierę zawodową – we wrześniu 2023 roku zwyciężył przez nokaut z Tomaszem Gawrońskim. W karierze amatorskiej stoczył 17 pojedynków, z których 13 wygrał. Tranujący w Aligatores Fight Club pod okiem Marcina Naruszczki zawodnik mierzył się chociażby z Michałem Oleksiejczukiem. W przeszłości zwyciężył między innymi ze znanym z występów na zasadach semi-pro w FEN Kacprem Olszewskim oraz dwukrotnie pokonał Sergiusza Zająca.

FEN 52:

93,0: Marcin Łazarz vs. Bartosz Szewczyk*

77,1: Kamil Kraska vs. Aslambek Arsamikov

61,2: Lukas Chotenovski vs. Jan Ciepłowski

po120,2: Mateusz Olech vs. Paweł Biernat

61,2: Vitalii Yakimenko vs. Ismail Haidari

83,9: Arkadiusz Mruk vs. Kacper Szalast

65,8: Bartłomiej Skowyra vs. Danil Fedenko

*walka o pas mistrzowski FEN

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis