MMA PLBez kategoriiMocny weekend w Artnox Fight Sport. Szykują się emocje w MMA i boksie!

Mocny weekend w Artnox Fight Sport. Szykują się emocje w MMA i boksie!

Foto: Michał Królik/Michał Michalski/Ivan Buchinger

Dla grupy menadżerskiej Artnox Fight Sport szykuje się niezwykle emocjonujący weekend sportów walki.

Michał Michalski (8-4) wystąpi na jutrzejszej gali KSW 58 w Łodzi. Tym razem jego przeciwnikiem będzie debiutujący w największej polskiej organizacji Chorwat Aleksandar Rakas (16-7). Michalski zapewnia zawsze wielkie emocje o czym świadczą aż trzy bonusy za walkę wieczoru!

Transmisja gali w systemie PPV w Internecie i telewizji.

Przed wielką szansą stanie kolejny zawodnik Artnoxu, Słowak Ivan Buchinger (37-7). W przeszłości zawodnik ten był mistrzem tak szanowanych organizacji jak Cage Warriors czy M-1 Global. Rok temu mógł zdobyć pas KSW, ale lepszy okazał się wtedy Salahdine Parnasse. Teraz Buchinger zawalczy o pas wagi lekkiej Oktagon MMA, którego pozbawiono… Mateusza Legierskiego. Rywalem “Bukiego” w walce wieczoru sobotniej gali Oktagon 21 będzie jego rodak Ronald Paradeiser (11-6).

Wydarzenie dostępne w systemie PPV na oktagon.tv.

Już w piątkowy wieczór zawodowy debiut w formule bokserskiej zaliczył Michał Królik (0-0). Świetny kickbokser próbował niedawno walk na gołe pięści pokonując Bartosza Bartrę na premierowej gali Genesis. Teraz “Matrix” sprawdzi swoje umiejętności w boksie z młodym Czechem Patrikiem Balazem (2-0).

Transmisja gali Babilon Promotion w Polsacie Sport Extra i Super Polsacie. Za 5 zł możemy obejrzeć wydarzenie także w serwisie Ipla. Początek o godzinie 20:00.

Z jakim bilansem zakończą weekend zawodnicy Artnox Fight Sport waszym zadaniem?

Zobacz także:

Błachowicz wyżej od McGregora! Zaskoczeni?

Mamy zmiany! Jan Błachowicz wyżej od Conora McGregora. Sami zobaczcie

Dlaczego Conor McGregor przegrał z Poirierem na UFC 257? Absurdalna wymówka trenera!

Choć gala UFC 257 już za nami, to w sieci ciągle pojawia się pytanie dlaczego Conor McGregor przegrał z Dustinem Poirierem w walce wieczoru tego wydarzenia. Trener Irlandczyka ma odpowiedź na to pytanie i jest to… absurdalna wymówka!