MMA PLNajnowszeFreak FightMocne treningi Martyna Forda! Twarz Brytyjczyka ucierpiała!

Mocne treningi Martyna Forda! Twarz Brytyjczyka ucierpiała!

Już drugiego kwietnia dojdzie do wyczekiwanej walki Martyna Forda. Brytyjczyk podczas Celebrity Boxing zmierzy się z Sajadem Gharibi. Aktor i kulturysta na poważnie traktuje swoją nową przygodę.

Ford

Przypomnijmy, że swego czasu mówiło się długo o debiucie Martyna Forda w największej organizacji w naszym kraju. Wszystko przeciągnęło się w czasie z powodu szalejącego wirusa.

Ford postawił warunek. Zawalczy w Wielkiej Brytanii, ale tylko wtedy, gdy będzie mógł liczyć na całe trybuny. Martin Lewandowski nie tak dawno wspominał, że dalej Ford jest w planach i jego debiut w MMA to najprawdopodobniej kwestia czasu.

Ford odczuł mocne ciosy!

Martyn Ford za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że w przygotowaniach pomaga mu legenda kickboxingu i aktualny mistrz wagi ciężkiej Glory – Rico Verhoeven (59-10, 19 KO).

Holender ostatni pojedynek stoczył w październiku na Glory: Collision 3 w Arnhem. Mistrz po raz kolejny skrzyżował rękawice z Jamalem Ben Saddikiem (36-9, 29 KO). Marokańczyk to twardziel! Nie pierwszy raz sprawił duże problemy w walce o najwyższe laury. Holender ostatecznie w czwartej odsłonie znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem.

For anyone who's a fan of kickboxing, this man needs no intro …. I'm out here in Holland putting in ghat work, mainly to show the doubters how wrong they were …. Time to work Rico Verhoeven

Posted by Martyn Ford on Monday, February 7, 2022

Na treningu z mistrzem nie ma taryfy ulgowej – co pokazał Brytyjczyk w mediach społecznościowych.

Well, I know it doesn't look like it, but I've had an absolutely amazing morning 😂😂😂 In with the champ, 5 rounds and LOVED it. April 2nd, o2 arena ….. I WILL be ready … Train hard; fight easy ….

Posted by Martyn Ford on Tuesday, February 8, 2022

Zobacz także:

Załęcki z szacunkiem do Kwiecińskiego: Dzięki za walkę, bo pokazałeś, że masz charakter! Zaskoczeni?

Denis Załęcki zabrał głos po sobotnim starciu z Alanem Kwiecińskim. Trzeba przyznać, że był to jeden z najlepszych pojedynków freakowych w Polsce. Obaj zawodnicy do samego końca dostarczyli mnóstwo emocji. Ostatecznie ”Bad Boy” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

MMA VIP 4: Walka Marcina Najmana zagrożona? Misiek z Nadarzyna informuje o poważnej kontuzji!

To nie jest dobra wiadomość… Mirosław Dąbrowski w mediach społecznościowych poinformował o poważnej kontuzji. Przypomnijmy, że ”Misiek z Nadarzyna” już piątego marca miał zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Byłaby to walka wieczoru MMA VIP 4, które ostatecznie ma się odbyć w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis