MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 4: Walka Marcina Najmana zagrożona? Misiek z Nadarzyna informuje o poważnej kontuzji!

MMA VIP 4: Walka Marcina Najmana zagrożona? Misiek z Nadarzyna informuje o poważnej kontuzji!

To nie jest dobra wiadomość… Mirosław Dąbrowski w mediach społecznościowych poinformował o poważnej kontuzji. Przypomnijmy, że ”Misiek z Nadarzyna” już piątego marca miał zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Byłaby to walka wieczoru MMA VIP 4, które ostatecznie ma się odbyć w Warszawie.

Misiek

Misiek bez dwóch zdań się przyłożył do przygotowań co widać po samej sylwetce. Według jego relacji schudł już 30kg. Mirosław wstępnie miał zawalczyć z Andrzejem Żuromskim. Czeka go jednak jeszcze większe wyzwanie w postaci doświadczonego Marcina Najmana.

”El Testosteron” ostatnie starcie odnotował przed własną publicznością zmierzył się wtedy z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Mirosław Dąbrowski kontuzjowany!

Mirosław Dąbrowski ma poważną kontuzję. ”Misiek z Nadarzyna” o całej sytuacji poinformował w mediach społecznościowych. Mirosław zapewnia, że do gali się wykuruje i zawalczy z Marcinem Najmanem.

No i kolejna kontuzja!!!! Naderwany przyczep tricepsa, ból ogromny i chwilowo ręka częściowo wylączona. Najman nie myśl że cię nie oprawie bo to żadna wymówka. Jeszcze zdążę się wykurować!!

No i kolejna kontuzja!!!! Naderwany przyczep tricepsa, ból ogromny i chwilowo ręka częściowo wylączona. Najman nie myśl że cię nie oprawie bo to żadna wymówka. Jeszcze zdążę się wykurować!!!

Posted by Mirosław Dąbrowski on Sunday, February 6, 2022

Zobacz także:

Ojciec Załęckiego komentuje walkę z Kwiecińskim: Gdyby miał kondycję zrobiłby to w pierwszej rundzie! Tak by było?

Dawid Załęcki na gorąco ocenił walkę swojego syna. Denis Załęcki podczas High Leauge 2 miał do wyjaśnienia gorący konflikt z Alanem Kwiecińskim. ”Bad Boy” ostatecznie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Pojedynek dostarczył naprawdę dużo emocji.

High League 2: Mini Majk mógł liczyć na wsparcie dziewczyny! Jest nagranie! Widzieliście?

Mateusz Krzyżanowski ma za sobą drugi pojedynek. Tym razem było to starcie o pas niskorosłych w organizacji High League. ”Mini Majk” wystąpił przed własną publicznością w Tauron Arenie. Krzyżanowski mógł liczyć na wsparcie partnerki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis