MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMocna wymiana zdań Najmana z Oknińskim: Przecież ruszasz się dziś jak wóz z węglem!

Mocna wymiana zdań Najmana z Oknińskim: Przecież ruszasz się dziś jak wóz z węglem!

Taki pojedynek dojdzie do skutku w 2024 roku? W mediach społecznościowych doszło do wymiany zdań pomiędzy trenerem Mirosławem Oknińskim, a Marcinem Najmanem. Przypomnijmy, że Okniński w ostatnim czasie wyjawił jaka kwota przekona go do pojedynku w klatce. Trener podkreślił, że byłaby to walka z ”El Testosteronem”.

Najman

Trener wspomniał o tym w rozmowie z portalem FanSportu.pl.

Kurde, za dwie bańki zawalczę! Za dwie bańki to nawet mógłbym przegrać z Najmanem. Miałbym lepszą gażę niż Pudzianowski, Mamed, Oleksiejczuk i Jotko. Za dwie bańki z Najmanem walczę i nawet mogę przegrać, ale tylko z Najmanem.

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź byłego pięściarza. Najman ma szacunek do trenera, ale jest pewny swego przed potencjalnym starciem.

Mam nadzieje, że jednak żaden szaleniec nie wyłoży … Nie chcę walczyć z Mirkiem. To Legendarny twórca mma w Polsce. Ale jak nie będzie wyjścia ?

Jeszcze słowo do Mirka 

Wymiana zdań!

Do takiej doszło w mediach społecznościowych Mirosława Oknińskiego. Trener postanowił wspomnieć o ”El Testosteronie”.

Mirosław Okniński: Marcin Najman zmiotę Ciebie. Zobacz ja mój  syn Aleksander Okniński walczy. W ten sam sposób dostaniesz łomot. Może trochę wolniej będę  się ruszał, ale i tak będziesz lezal, będziesz bity, będziesz płakał.

Marcin Najman: Miras, wariacie, trochę wolniej ? 😊 Przestań, przecież ruszasz się dziś jak wóz z węglem. Ja tez niewiele szybciej. Ale jednak szybciej. Jak wóz bez węgla.

Mirosław Okniński: Wóz Ciebie przejdzie.

Marcin Najman zmiote Ciebie zobacz ja moj syn Aleksander Okniński walczy w ten sam sposób dostaniesz lomot Może trochę wolniej bede się ruszał ale i tak będziesz lezal będziesz bity będziesz płakał.

Posted by Mirek Okniński on Monday, December 11, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis