MMA PLBoksMMA > boks. Cris Cyborg w debiucie wypunktowała zawodową pięściarkę z 38 walkami na koncie

MMA > boks. Cris Cyborg w debiucie wypunktowała zawodową pięściarkę z 38 walkami na koncie

Żartobliwie po tej walce można stwierdzić, że MMA jest lepsze od boksu. Wszystko bowiem dlatego, że jedna z najlepszych zawodniczek, jakie kiedykolwiek uprawiały MMA – Cris Cyborg w swoim debiucie wypunktowała zawodową pięściarkę, która miała na swoim koncie już 38 stoczonych pojedynków.

Cris Cyborg

Wszystko działo się na gali Fight Music Show 2 w Brazyli w Kurytybie. Rywalką Cris Cyborg była zawodowa pięściarka Simone Silva, która do tej walki przystępowała mając rekord 17-21.

Starcie to zakontraktowane było na osiem rund.

Cris Cyborg w debiucie wypunktowała zawodową pięściarkę z 38 walkami na koncie

Cyborg wykorzystywała w tej walce przewagę warunków fizycznych. Jej rywalka nie miała pomysłu na przedostanie się przez długie ręce Cyborgowej. Pierwszych pięć rund szło na konto zawodniczki MMA. Później Silva próbowała swoich sił i postawiła na agresję. Czując, że przegrywa na kartach sędziów, pod koniec walki ruszyła z większą śmiałością na przeciwniczkę. Jednak krzywdy Cyborgowej nie była w stanie wyrządzić.

Ostatecznie o wyniku tej walki zdecydowali sędziowie, którzy wskazali jako zwyciężczynię Cris Cyborg.

Wg portalu MMAFighting.com nie wiadomo czy starcie bokserskie zawodniczki MMA będzie liczone do jej zawodowego rekordu, czy pojedynek ten zostanie uznany za pokazowy.

Zobacz także:

Szok! Datsik potrzebował 10 sekund na znokautowanie Alexandra Emelianenko! [WIDEO] Zaskoczeni?

Vyacheslav Datsik mimo 45 wiosen obecnie jest w kapitalnej formie. ”Tarzan” zaszokował publiczność, bowiem potrzebował zaledwie dziesięciu sekund na znokautowanie uznanego Alexandra Emelianenki. Walka odbyła się na zasadach bokserskich.

Najpierw piątka, a potem ciosy ważące setki kilogramów – tak wyglądała walka Bombardier vs Zuluzinho [WIDEO] Widzieliście?

Zapewne nie każdy kibic sportów walki w Polsce widział ten pojedynek, więc MMA.PL wychodzi Wam na przeciw i publikuje zapis pojedynku Bombardier vs Zuluzinho, do której doszło na wczorajszej gali MMA Attack 4 w Arenie Będzin.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis