MMA PLMMA AttackMMA ATTACK 4: Znamy przeciwnika Mateusza Murańskiego?! To będzie wielkie wyzwanie!

MMA ATTACK 4: Znamy przeciwnika Mateusza Murańskiego?! To będzie wielkie wyzwanie!

Już w tym momencie znamy przeciwnika Mateusza Murańskiego? ”Muran” najbliższą walkę stoczy już dwudziestego czwartego września na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Podopieczny Roberta Maruszaka będzie chciał wrócić na odpowiednie tory.

Murański

Mateusz ostatni start odnotował na gali FAME MMA 15 i był to wyczekiwany rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Murański nie zaprezentował się dobrze w tym starciu. Brakowało ryzyka. Mateusz wchodził w wymiany, ale mało ciosów dochodziło do celu. W trzeciej rundzie zaryzykował idąc po obalenie. ”Aroy” był na to przygotowany – obrócił pozycję, zdobył dominującą pozycję i podał rywala.

Nie miałem w sobie nic, byłem jakbym zapomniał wszystkiego. Jakby się biło 12-letnie dziecko, które nic nie potrafi. Narożnik krzyczy, rób to, rób tamto, a ty wiesz, że możesz, ale jesteś zagubiony jak dziecko we mgle. Nie wiem…. Miałem dawkę nieprzyjemnej adrenaliny. Wiedziałem, że po mnie walczy mój ojciec. To był jeden pewnie z czynników, który mnie zblokował w tej walce, a miał mnie nakręcić. Już teraz wiem, jak mają zawodnicy, którzy opowiadają takie historie. Wychodząc do walki wiedziałem, że ją przegram. Jeszcze nie do końca wiedziałem, że ją przegram, ale jak już w klatce byłem, dostałem jakiejś blokady. Mało tego, Arek wygrał i szacun dla niego, ale był do zrobienia na miękko. Muran z walki z Alanem wygrałby tę walkę. To nie jest tłumaczenie, ale każdy o tym wie. Nie wiem stary… po prostu mnie zblokowało – powiedział Murański tuż po walce w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Znamy rywala Murańskiego?

Jak donosi MMAPudelek najbliższym przeciwnikiem Mateusza Murańskiego będzie doświadczony Vaso Bakocević. Czarnogórzec w MMA może popisać się rekordem 42 zwycięstw, 23 porażek i jednego remisu. Warto zaznaczyć, że Vaso rywalizował również w walkach na gołe pięści. 

Bakocević w naszym kraju znany jest z pojedynków w organizacji KSW. Mierzył się z takimi zawodnikami jak Artur Sowiński, Anzor Azhiev, Borys Mańkowski czy Maciej Jewtuszko.

Zobacz także:

Artur Szpilka mocno o zachowaniu Ferrariego: Mega nieeleganckie z partyzanta, jak fr*jer! Co wy na to?

Artur Szpilka na swoim panelu został zapytany o zachowanie Amadeusza Roślika. ”Ferrari” był zły na wypowiedzi ”Sadka”. Postanowił na wywiadzie Moniki Laskowskiego uderzyć wspomnianego ”Sadka”. Takie zachowanie kompletnie nie spodobało się popularnemu ”Szpili”.

High League 4: Mini Majk zaatakowany przez rywala! Salim mocno wczuł się w freaki! [WIDEO] Widzieliście?

To nie koniec tak zwanych dymów! Wydawało się, że przy tym zestawieniu jest spokojnie i będzie, to typowo sportowy pojedynek. Salim Chiboub postanowił ruszyć na przeciwnika i widzieliśmy face to face. W pewnym momencie rywal ”Mini Majka” mocno się wczuł…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis