MMA PLMMA AttackMMA ATTACK 4: Tomasz Jakubiec zmierzy się z Davidem Ramiresem!

MMA ATTACK 4: Tomasz Jakubiec zmierzy się z Davidem Ramiresem!

Znany z występów w KSW, Armia Fight Night, Spartan Fight czy PLMMA Tomasz Jakubiec (10-4) poznał przeciwnika, z którym zmierzy się 24 września na gali MMA Attack 4 w Arenie Będzin. 32-letni Polak podejmie byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa federacji Levels Fight League – Davida Ramiresa (8-5). W walce wieczoru w królewskiej kategorii Adam Wieczorek powalczy z Olim “Spartanem” Thompsonem.

Jakubiec

TRAILER gali MMA Attack 4 >>>

Powracająca po 9. latach organizacja MMA Attack każdego dnia odsłania kolejne karty. Zdradzono już, że na gali w Będzinie wystąpią tacy zawodnicy jak mistrz KSW i EFM Show Artur “Kornik” Sowiński (22-14), a także ogromny “Bombardier” czyli Serigne Ousmane Dia “Bombardier” (3-1). Pozostali ujawnieni fighterzy to Krystian Blezień (6-3), Łukasz Stanek (10-6), Mateusz Makarowski (7-5-1) oraz Piotr “Bubu” Ćwik, ale MMA Attack planuje jeszcze kilka mocnych niespodzianek i kibice z pewnością zostaną zaskoczeni nazwiskami wojowników, którzy 24 września wejdą do klatki.

Bilety na galę MMA Attack 4 są już dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Nie czekaj i zarezerwuj sobie miejsce z wyprzedzeniem!

Śledź MMA Attack:
www.mma-attack.pl
www.facebook.com/ATTACKMMA
www.instagram.com/mmaattack

Zobacz także:

GROMDA 10: Szpilka postawił na zwycięstwo Halycha! Wiemy ile stracił pieniędzy! Widzieliście?

Artur Szpilka podczas dzisiejszego studia zdradził, że postawił pieniądze w pojedynku Mateusza Kubiszyna z Vasylem Halychem. Była to walka wieczoru dzisiejszej gali GROMDA 10. Była to wielka wojna niczym kultowy części filmu Rocky. ”Don Diego” ostatecznie w piątej odsłonie przełamał reprezentanta Ukrainy.

Załęcki ostro komentuje galę GROMDA 10: Co to jest? Żadna konkurencja dla The War!

Denis Załęcki postanowił na insta stories skomentować galę GROMDA 10. ”Bad Boy” w mocnych słowach wypowiedział się o evencie Mariusza Grabowskiego. Załęcki wspomniał o turnieju, bowiem kibice ze względu na kontuzje nie zobaczyli półfinałów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis