MMA PLNajnowszeInvictaMistrzyni PFL zawalczy na Invicta FC. Stamtąd krok do UFC!

Mistrzyni PFL zawalczy na Invicta FC. Stamtąd krok do UFC!

Mistrzyni organizacji PFL zawalczy na nadchodzącej gali Invicta FC 43. Informację o występie swojej mistrzyni w innej organizacji podało biuro prasowe Professional Fighter’s League.

Mistrzyni PFL zawalczy na Invicta
Foto: PFL

Chodzi o mistrzynię wagi lekkiej PFL Kaylę Harrison. Wystąpi ona na gali Invicta FC 43, która zaplanowana jest na dzień 20 listopada. Przypominamy, że z Invicty jest bardzo blisko do dołączenia do organizacji UFC. Podobną ścieżkę przeszła między innymi Karolina Kowalkiewicz.

Mistrzyni PFL zawalczy na Invicta FC. Stamtąd krok do UFC!

Harrison ma zmierzyć się z Courtney King w co-main evencie całego wydarzenia. Pojedynek ten zakontraktowany w limicie wagi piórkowej.

Kayla Harrison to złota medalistka olimpijska w judo z 2012 i 2016 roku. Swój debiut w formule MMA zanotowała w czerwcu 2018 roku na gali PFL 2. Tam wygrała z Brittney Elkin przez poddanie balachą w pierwszej rundzie. Obecnie jest niepokonana w zawodowych startach notując rekord 7-0.

Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi słomkowej między Emily Ducote a Montserrat Ruiz.

Występ Harrison w Invicie spowodowany jest zawieszeniem funkcjonowania organizacji PFL z powodu wybuchu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Zobacz także:

Czekając na KSW 56: zapowiedź walki Karolina Owczarz vs Justyna Haba

Czekając na KSW 56. Karolina Owczarz jak burza idzie od zwycięstwa do zwycięstwa w okrągłej klatce KSW. Na gali KSW 56 łodzianka zmierzy się z Justyną Habą i powinien to być najpoważniejszy test w jej karierze. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Droga do KSW 56: Robert Ruchała i Michał Domin

Droga do KSW 56. W walce otwierającej galę KSW 56 do okrągłej klatki wejdzie dwóch młody, perspektywicznych zawodników. Dla obu będzie to debiut w największej europejskiej organizacji MMA.

Rafael dos Anjos ma rywala! Srogie zastępstwo za kontuzjowanego Makhacheva!

Stało się! Rafael dos Anjos ma rywala! Brazylijczyk ostatecznie wystąpi w sobotę na gali UFC on ESPN+ 41 w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie niebezpieczny Paul Felder.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis