MMA PLInvictaMistrzyni PFL zawalczy na Invicta FC. Stamtąd krok do UFC!

Mistrzyni PFL zawalczy na Invicta FC. Stamtąd krok do UFC!

Foto: PFL

Mistrzyni organizacji PFL zawalczy na nadchodzącej gali Invicta FC 43. Informację o występie swojej mistrzyni w innej organizacji podało biuro prasowe Professional Fighter’s League.

Chodzi o mistrzynię wagi lekkiej PFL Kaylę Harrison. Wystąpi ona na gali Invicta FC 43, która zaplanowana jest na dzień 20 listopada. Przypominamy, że z Invicty jest bardzo blisko do dołączenia do organizacji UFC. Podobną ścieżkę przeszła między innymi Karolina Kowalkiewicz.

Mistrzyni PFL zawalczy na Invicta FC. Stamtąd krok do UFC!

Harrison ma zmierzyć się z Courtney King w co-main evencie całego wydarzenia. Pojedynek ten zakontraktowany w limicie wagi piórkowej.

Kayla Harrison to złota medalistka olimpijska w judo z 2012 i 2016 roku. Swój debiut w formule MMA zanotowała w czerwcu 2018 roku na gali PFL 2. Tam wygrała z Brittney Elkin przez poddanie balachą w pierwszej rundzie. Obecnie jest niepokonana w zawodowych startach notując rekord 7-0.

Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi słomkowej między Emily Ducote a Montserrat Ruiz.

Występ Harrison w Invicie spowodowany jest zawieszeniem funkcjonowania organizacji PFL z powodu wybuchu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Zobacz także:

Czekając na KSW 56: zapowiedź walki Karolina Owczarz vs Justyna Haba

Czekając na KSW 56. Karolina Owczarz jak burza idzie od zwycięstwa do zwycięstwa w okrągłej klatce KSW. Na gali KSW 56 łodzianka zmierzy się z Justyną Habą i powinien to być najpoważniejszy test w jej karierze. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Droga do KSW 56: Robert Ruchała i Michał Domin

Droga do KSW 56. W walce otwierającej galę KSW 56 do okrągłej klatki wejdzie dwóch młody, perspektywicznych zawodników. Dla obu będzie to debiut w największej europejskiej organizacji MMA.

Rafael dos Anjos ma rywala! Srogie zastępstwo za kontuzjowanego Makhacheva!

Stało się! Rafael dos Anjos ma rywala! Brazylijczyk ostatecznie wystąpi w sobotę na gali UFC on ESPN+ 41 w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie niebezpieczny Paul Felder.