MMA PLNajnowszeUFCMistrz UFC Ilia Topuria spotkał się ze słynnym piłkarzem! Według wielu jest najlepszy w historii futbolu!

Mistrz UFC Ilia Topuria spotkał się ze słynnym piłkarzem! Według wielu jest najlepszy w historii futbolu!

Mistrz wagi piórkowej organizacji UFC Ilia Topuria co prawda jest deklarowanym fanem klubu Real Madryt, ale nie przeszkadza mu to w poznawaniu innych piłkarzy często będących daleko od “Królewskich”. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia pokazujące jak Gruzin spotkał się ze słynnym piłkarzem.

Ilia Topuria spotkał się ze słynnym piłkarzem

Piłkarzem, który według wielu kibiców piłki nożnej uznawany jest za najlepszego w historii futbolu! Zdjęcia pojawiły się na Instagramie mistrza UFC.

Mistrz UFC Ilia Topuria spotkał się ze słynnym piłkarzem! Według wielu jest najlepszy w historii futbolu!

Kibice piłkarscy jako najlepszego piłkarza w historii wymieniają m.in. Cristiano Ronaldo, Pele, Maradonnę czy brazylijskiego Ronaldo. Innym zawodnikiem predestynującym do tego miana jest Leo Messi.

Messi, który w zawodowym futbolu wygrał już wszystko, teraz cieszy się końcówką kariery grając w Stanach Zjednoczonych w drużynie Interu Miami.

To właśnie z Argentyńczykiem spotkał się mistrz UFC, Ilia Topuria. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania:

A według Was Lionel Messi to najlepszy piłkarz w historii futbolu? Czy mieliście to szczęście i widzieliście jakikolwiek mecz na żywo z udziałem Argentyńczyka?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis