MMA PLKSWMistrz KSW przejdzie do UFC? Chuzhigaev pyta fanów: Gdzie powinienem teraz uderzyć?

Mistrz KSW przejdzie do UFC? Chuzhigaev pyta fanów: Gdzie powinienem teraz uderzyć?

Ibragim Chuzhigaev (18-5) przejdzie do największej organizacji na świecie? Reprezentant Turcji w mediach społecznościowych zdradził, że kończy mu się kontrakt z polską organizacją.

Chuzhigaev

“The Million First” ma za sobą drugą udaną obronę pasa wagi półciężkiej. 32-latek wystąpił w co-main evencie gali KSW 85 w Nowym Sączu. Ibragim skradł zero z rekordu Ukraińca – Bogdana Gnidko. 

Warto zaznaczyć, że Chuzhigaev miał ciężkie chwile w pierwszej rundzie, gdy wszystko na jedną kartę postawił rywal. Gnidko trafił w stójce, obalił rywala, a będąc za plecami szukał skończenia. Ukrainiec narzucił ogromne tempo, więc za moment pojawiły się problemy kondycyjne. Ibragim wykorzystał okazję i w drugiej odsłonie poddał rywala.

Tak to się skończyło:

Chuzhigaev pyta fanów!

Ibragim Chuzhigaev (18-5) przyznał w mediach społecznościowych, że kończy mu się kontrakt z KSW. Reprezentant Turcji postanowił zapytać fanów, gdzie teraz powinien toczyć pojedynki. Ibragim wymienił takie organizacje jak UFC, Bellator i PFL.

Mistrzowi KSW kończy się kontrakt. Pyta fanów, gdzie kontynuować karierę. Obecny mistrz organizacji KSW w kategorii…

Posted by Mma Top News on Sunday, August 27, 2023

32-latek tytuł mistrzowski zdobył w debiucie, który miał miejsce w styczniu 2022 roku. Ibragim po pełnych 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z zawodnikiem publiczności – Tomaszem Narkunem. Pierwsza udana obrona miała miejsce na KSW 77, gdy na punkty pokonał twardego Ivana Erslana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis