MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot w ATT! Polak wyjechał do USA na miesiąc przed walką z “Who the f#ck is that guy”w UFC

Mateusz Gamrot w ATT! Polak wyjechał do USA na miesiąc przed walką z “Who the f#ck is that guy”w UFC

Były podwójny mistrz KSW i mający ambicję na zdominowanie UFC – Mateusz Gamrot jest w drodze do ATT w Stanach Zjednoczonych! To w amerykańskim klubie “Gamer” spędzi ostatni miesiąc przed walką z Jeremym Stephensem.

Gamrot zmierzy się ze Stephensem już 17 lipca na gali UFC on ESPN 26. Starcie to będzie jednym z najważniejszych na karacie, a na pewno najważniejszym dla nas, Polaków.

Mateusz Gamrot w ATT! Polak wyjechał do USA na miesiąc przed walką z “Who the f#ck is that guy”w UFC

Polak w swoich mediach społecznościowych poinformował kibiców, że jest już w drodze do Coconut Creek na Florydzie, gdzie w American Top Team spędzi ostatnie dni przed starciem ze Stephensem:

No to w drogę 👊✈️🇺🇸

Posted by Mateusz Gamrot on Thursday, June 17, 2021

Jeremy Stephens to uznana marka w świecie mieszanych sztuk walki. Choć swój prime Amerykanin ma już dawno za sobą, to nadal jest postacią, po której usługi chętnie sięga UFC. Wszystko dzięki efektownemu stylowi walki Stephensa. Choć nie wygrał on pięciu ostatnich walk, to nadal jest chętnie wstawiany na karty gal UFC.

Stephens swego czasu próbował nawet sprowokować Conora McGregora na konferencji prasowej, ale tamta sytuacja do dzisiaj jest wspominana z wielkim uśmiechem na twarzy. To z tej sytuacji wzięło się “Who the fuck is that guy”:

Zobacz także:

Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz przed trzecią walką. Bardzo długi staredown!

Czołowi zawodnicy wagi ciężkiej po raz trzeci spotkają się w ringu. Pierwsze starcie zakończyło się remisem, drugie wygrał Anglik. Teraz Fury i Wilder zawalczą po raz trzeci, ale najpierw zaliczyli aż 6-minutowy staredown.

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na premierowej gali organizacji Elite Fighters! Informację o występie Dresika oraz Murańskiego otrzymaliśmy od samej organizacji. Pozostała jedna kwestia nierozstrzygnięta – czy tym Murańskim, który wejdzie do klatki będzie Jacek czy Mateusz?

MMA VIP 2: Żurom vs Antykonfident, Pudzianowski vs Chic – wyniki na żywo

To już dzisiaj, a dokładnie o godzinie 19:40 rozpocznie się gala MMA VIP 2, na której zobaczymy między innymi takie walki jak Żurom vs Antykonfident czy Krystian Pudzianowski vs Tomasz Chic.