MMA PLNajnowszeMirosław OknińskiMirosław Okniński po przegranej Pasternaka: Dla mnie Michał nie przegrał tej walki!

Mirosław Okniński po przegranej Pasternaka: Dla mnie Michał nie przegrał tej walki!

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowej przegranej Michała Pasternaka (16-9). ”Wampir” wystąpił w co-main evencie gali CAVEMMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Trener uważa, że Pasternak wygrał walkę mentalnie i medialnie.

Okniński

”Wampir” zmierzył się z reprezentantem Arrachionu Olsztyn – Adamem Kowalskim (14-7-1). Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza po pełnych 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Pasternak od samego początku do końca wchodził w wymiany stójkowe z przeciwnikiem. Było też trochę klinczu. Kowalski w trzeciej rundzie dochodził często do celu, a jego uderzenia wydawały się mocniejsze.

Okniński zabiera głos!

Mirosław Okniński na facebooku zabrał głos po przegranej swojego podopiecznego Michała Pasternaka (16-9). Trener uważa, że ”Wampir” wygrał tą walkę mentalnie i medialnie.

Dla mnie Michał Pasternak nie przegrał tej walki. Wampir wygrywa tę walkę mentalnie i medialnie. O Kowalskim media nie piszą tylko o Pasternaku.

Dla mnie Michał Pasternak nie przegral tej walki.Wampir wygrywa ta walke mentalnie i medialnie.O Kowalskim media nie pisza tylko o Pasternaku.

Posted by Mirek Okniński on Sunday, January 15, 2023

Pasternak w poprzednim roku odnotował cztery starcia (w tym jedno na gali WOTORE). Wspomniane starcie na zasadach gołych pięści ”Wampir” zakończył szybko przed czasem. Równie szybko było w rewanżu z Kacprem ”Polish Machine” Miklaszem.

Zobacz także:

Szpilka potwierdza walkę z Pudzianowskim! Znamy potencjalny termin hitowej walki! Widzieliście?

To się dzieje! Artur Szpilka na kanale ”Klatka po Klatce” potwierdził, że akceptuje propozycję walki z Mariuszem Pudzianowskim. ”Szpila” podał również wstępny termin, w którym może dojść do starcia z weteranem KSW. Trzeba przyznać, że o takim zestawieniu mówiło się od samego początku, gdy Artur podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju.

Krzysztof Zimnoch mocno zaczepia Artura Szpilkę: Jesteś słaby! Idę po Ciebie! Co wy na to?

To nie koniec konfliktu na linii Szpilka-Zimnoch? Wszystko na to wskazuje po ostatniej wypowiedzi Krzysztofa Zimnocha. 39-latek postanowił skrytykować swojego niedoszłego przeciwnika i zapewnił, że ”idzie po Artura”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis