MMA PLNajnowszeFAME MMAMirosław Okniński komentuje przegraną Ferrariego: Jakby trenował, to masakra by była!

Mirosław Okniński komentuje przegraną Ferrariego: Jakby trenował, to masakra by była!

Są pierwsze słowa Mirosława Oknińskiego po przegranej Amadeusza Roślika. ”Ferrari” wystąpił w main evencie FAME MMA 17 w Krakowie. Amadeusz w MMA zmierzył się z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

Okniński

Warto zaznaczyć, że ”Szczurek” to pięściarz, więc przeprogramowanie się na inną formułę musiałoby trochę potrwać. Tutaj tyle czasu nie miał. Mimo wszystko Łaszczyk popisał się kapitalnym powrotem i w ostatnich sekundach zakończył pojedynek przed czasem. ”Ferrari” prowadził zdecydowanie na punkty, bowiem ciągle zdobywał obalenia, a tam kontrolował rywala z góry. ”Ferrari” nie zamierzał ryzykować i nawet przez moment wchodzić w wymiany stójkowe.

Okniński zabiera głos!

Oto pierwsze słowa Mirosława Oknińskiego po przegranej Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem.

Słuchaj, freak walczył z pełnym zawodowcem i tyle brakuje. Jakby trenował, to masakra by była! A tak, zabrakło głowy uważam. I nie słuchał trenera. Miał w drugiej rundzie nie kończyć, nie bić. Tylko udawać, że bije i se leżeć. W trzeciej  to samo, wywrócić i se leżeć.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Duże problemy organizacji PRIME? Skolim i Godlewska zabiera głos: Zapłata to jest świętość!

Będzie odpowiedź/oświadczenie organizacji PRIME SHOW MMA? Konrad ”Skolim” Skolimowski w mediach społecznościowych postanowił zareagować. Freak fighter apeluje, bowiem chce dostać pieniędzy za swój ostatni pojedynek. Ponadto głos zabrała również kontrowersyjna Monika ”Esmeralda” Godlewska.

Głowacki zabiera głos po ostatniej przegranej: Nie wykluczam również zmiany formuły walki! Co wy na to?

Krzysztof Głowacki (32-4, 20 KO) w mediach społecznościowych zabrał głos po ostatniej przegranej w Anglii. Były mistrz świata w boksie zdradził, że nie wyklucza również zmiany formuły walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis