MMA PLKwiecińskiMinda i Okniński ostro o Kwiecińskim: Analu Ty zwykła parówo! Nie jestem konfidentem!

Minda i Okniński ostro o Kwiecińskim: Analu Ty zwykła parówo! Nie jestem konfidentem!

O Alanie Kwiecińskim znów zrobiło się głośno. Tym razem zawodowcy w mocnych słowach wypowiedzieli się o byłym uczestników ”Ekipy z Warszawy”.

Kwieciński

Jako pierwszy głos na insta stories zabrał Michał Pasternak (16-8), który nie był zadowolony z wypowiedzi Kwiecińskiego.

Kwiecińska prostytutko, zamknij mordę, a jak nie wiesz, kto komu rozwalił nogę, to zamknij ryja.

Przypomnijmy, że Kwieciński dalej ma konflikt z Denisem Załęckim, który nawiązał współpracę z Mirosławem Oknińskim. Uznany trener przygotowuje ”Bad Boya” do ważnej walki, która siedemnastego września odbędzie się w Gliwicach. Denis zmierzy się w MMA z Arturem Szpilką. Załęcki doznał kontuzji, lecz nie zamierza rezygnować z walki z popularnym ”Szpilą”.

Minda i Okniński reagują na wypowiedź Kwiecińskiego!

Kamil Minda (7-3) i Adam Okniński (4-2) postanowili w mediach społecznościowych zareagować na wypowiedź Alana Kwiecińskiego.

Analu Kwieciński Ty zwykła parówo. Nie jestem żadnym konfidentem, jak śmiesz mnie tak nazywać. Nie byłem, nie jestem i nie będę konfidentem. Cofnij i wypluj te słowa, bo pożałujesz! Zdarzają się takie sytuacje w sporcie, że są kontuzje. Tak było tym razem na sparingu zdarzyła się kontuzja. Taki jest sport. Nie wykorzystuj tego, a lepiej zajmij się swoimi sprawami i rób przelewy na hospicjum, bo tak obiecywałeś, że zrobisz. Później opowiadasz jakieś bajki, że nie masz pieniędzy – słabo, to wygląda. Jesteś zwykłym hipokrytą i przestań mnie obrażać. Jestem żołnierzem Wojska Polskiego – jeśli chcesz coś powiedzieć o mnie, to powiedz mi to w cztery oczy, ale pewnie nie masz odwagi. Nie pozdrawiam.

Alan Kwieciński dla Ciebie przesłanie odnośnie kontuzji Denisa na sparingu ze mną Denis Załęcki Mirek Okniński Michał Pasternak Akademia Sportów Walki Wilanów HIGH League

Posted by Kamil Minda on Thursday, August 11, 2022

Anal Kwieciński po raz kolejny pi**doli jak potłuczony i obraża nasz klub.

Zobacz także:

Mateusz Murański z Pasutem parodiują ostatnie sytuacje: Góra, góra! [WIDEO] Widzieliście?

Mateusz Murański wraz z innym zawodnikiem FAME MMA – Robertem Pasutem postanowili na tik toku parodiować ostatnie zachowanie ”Murana”. Mowa o programie ”cage”, w którym gościem również był Rafał ”Takefun” Górniak i Franek ”Franio” Rusiecki.

Ferrari nie jest pewny czy Zusje będzie za nim w starciu z Bombą: Wiesz jak jest z kobietami! Co wy na to?

Amadeusz Roślik nie jest wcale przekonany, że Kamila Smogulecka będzie mu kibicować w najbliższym starciu. ”Ferrari” już siedemnastego września na gali High League 4 zmierzy się z Pawłem Bomba. Tu jest prawdziwy konflikt – co mogliśmy zobaczyć podczas wczorajszej konferencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis