MMA PLmiklaszMiklasz w ostrym stylu rzuca wyzwanie Szaflarskiemu: Zostałeś w końcu zweryfikowany!

Miklasz w ostrym stylu rzuca wyzwanie Szaflarskiemu: Zostałeś w końcu zweryfikowany!

Kacper Miklasz ma na celowniku potencjalnego rywala! ”Polish Machine” za pomocą mediów społecznościowych rzucił wyzwanie w kierunku Kevina Szaflarskiego, który w ostatniej walce stanął przed szansą zdobycia kontraktu z największą organizacją na świecie. Nie brakowało mocnych słów!

Szaflarski

Szaflarski wystąpił na ostatnim Contender Series, gdzie można uzyskać kontrakt z UFC. Polak walczący w kategorii ciężkiej nie zaprezentował się z dobrej strony. Brakowało aktywności, zdecydowania…. Szaflarski po trzech rundach przegrał pewną jednogłośną decyzją sędziów z reprezentantem Brazylii – Caio Machado.

Oto jak Dana White skomentował występował występ Polaka: 

Nie podobała mi się ta walka w wadze ciężkiej. W ogóle mi się nie podobała. Co prawda, nie była to najbardziej ekscytująca walka wieczoru, ale hej! Machado nie był faworytem w tym starciu, a mimo to z łatwością pobił gościa, który był na fali jedenastu zwycięstw z rzędu.

Miklasz rzuca wyzwanie!

Kacper Miklasz rzucił właśnie wyzwanie w kierunku Kevina Szaflarskiego. ”Polish Machine” proponuje walkę w freakowej organizacji PRIME SHOW MMA. Co ciekawe pojedynek odbyłby się w formule K-1 w małych rękawicach.

Przyjmuj wyzwanie K-1 małe rękawice będzie krwawa jatka (…) Ajj Kevin Kevin co Ty odwaliłeś, gościu! Cała Polska się z Ciebie śmieje. Zostałeś w końcu zweryfikowany, nie pomogła Ci twoja tłusta masa ziomeczku. Warto było robić rekord na leszczach? Słonino po walce ze mną zostanie tylko sam smalec. Ja Ciebie teraz zapraszam do tańca. Zróbmy tą walkę na gali PRIME, bez żadnego pierdzielenia. 

Miklasz w ostatnim starciu stoczył swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Ełczanin na gali PRIME SHOW MMA zaprezentował się z świetnej strony. Kacper już w pierwszej rundzie znokautował faworyzowanego Daniela ”Huntera” Więcławskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis