MMA PLFreak FightMichał Pazdan odrzuca propozycję walki w freak fightach: Nie chcę, nigdy tego nie czułem!

Michał Pazdan odrzuca propozycję walki w freak fightach: Nie chcę, nigdy tego nie czułem!

Michał Pazdan to kolejny sportowiec, który dostał propozycję walki w freak fightach. Piłkarz postanowił odrzucić propozycję. Michał zapewnia, że nigdy tego nie czuł, więc nie chce w tym uczestniczyć.

Pazdan

Jak widać są sportowcy, którzy nie zamierzają walczyć w klatce i przyjmować dobrych ofert finansowych. W ostatnim czasie o odmowie propozycji również poinformował Piotr Małachowski.

Kamil Stoch (nasz utytułowany skoczek) w Kanale Sportowym w programie ”Hejt Park” został zapytany o potencjalny debiut w freak fightach.

Smokowski: Nie ma takich pieniędzy?

Stoch: Nie.

Smokowski: Szacunek.

Stoch: Z przebiegu tego… ogólnie jak popatrzysz na to co robię, to zazwyczaj nie idę w takie pieniądze, żeby się sprzedawać. Żeby robić coś wbrew sobie… Tylko po to, aby zarobić kasę.

Pazdan nie chce walczyć w freakach!

Piłkarz Michał Pazdan w programie ”Turbokozak” zdradził, że dostał propozycję walki w freak fightach, ale postanowił odmówić. Pazdan zapewnia, że tego po prostu nie czuje.

Dostałem propozycję. Ale nie idę (…) Nie rozmawiałem na temat pieniędzy. Dostałem zapytanie, czy chcę. “Dostaniesz zawodnika podobnego do ciebie jeśli chodzi o profil” – usłyszałem (…) Pomijając Sławka zadzwoniła do mnie inna osoba. Powiedziałem, że nie. Nie chcę. Nigdy tego nie czułem. Na razie w ogóle się w tym nie widzę. Nie, nie, nie!  To nie wchodzi w grę. Nie było tak, że jako dziecko chodziłem i się biłem z chłopakami. Nie czuję, nie kumam tego

Michał Pazdan zdobył duże uznanie i zainteresowanie kibiców w trakcie EURO w 2016 roku, gdzie oczywiście reprezentował nasze barwy w Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej. 35-latek gra aktualnie w Wieczysta Kraków. Wcześniej był w takich zespołach jak Jagiellonia Białystok, MKE Ankaragucu, Legia Warszawa czy Górnik Zabrze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis