MMA PLArchiwumFAME MMAMichał Pasternak otwarty na walkę z Adamkiem w FAME: To byłby zaszczyt!

Michał Pasternak otwarty na walkę z Adamkiem w FAME: To byłby zaszczyt!

Michał Pasternak zapewne już niedługo stoczy swój trzeci pojedynek w freakowej organizacji. ”Wampir” przyznał, że jest otwarty na walkę z legendarnym Tomaszem Adamkiem.

Pasternak

Ostatni pojedynek ”Wampira” miał miejsce na FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu. Było to starcie z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim, który pokazał charakter i próbował czymś zaskoczyć. Pasternak po straszliwym kolanie miał nawet rywala na deskach, ale podopieczny Przemysława Szyszki przetrwał ciężkie chwile. Warto zaznaczyć, że Pasternak w drugiej rundzie doznał poważnej kontuzji, ale przewalczył cały dystans i wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Nie tak dawno Pasternak powiedział w rozmowie z Arturem Przybyszem, że chciałby zawalczyć o pas FAME, a jego rywalem mógłby być Jakub ”Kubańczyk” Flas.

Nie no ja walczę z Kubańczykiem o pas. Dla mnie to jest pewne, a dla organizacji jeszcze nie, bo nie wiem czy oni o tym usłyszeli czy też nie. Należy nam się ta walka. Ja sobie żartuje. Wiadomo, że fajnie jakbym z nim zawalczył i fajnie jakby dali nam walkę o pas, ale jeśli FAME będzie chciało mnie zestawić… Z Tyburskim po raz drugi? Myślisz, że ta walka ma sens? To, że Paweł mówi to fajnie… cieszę się, że Paweł jest taki pewny siebie i porażka mu tak siedzi w głowie, bo to jednak jest dobre dla zawodnika. Będzie miał możliwość, żeby ciężej pracować i się w końcu wyspać, ale uważam, że ta walka…. dla mnie osobiście nie ma dużego sensu. Ja wygrałem tą walkę i w sposób zdecydowany. Najgorsze to, że wygrałem, gdzie od drugiej/trzeciej rundy walcząc z jedną ręką.            

Pasternak chętny na walkę z Adamkiem!

Tomasz Adamek podczas ostatniej gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie został ogłoszony jako nowy nabytek freakowej organizacji.

Michał Pasternak w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chętnie zmierzyłby się z Tomaszem Adamkiem. 

No to trafił na dobrego gościa. Jeśli warunki byłby takie, które by mi nagrodziły to, że mógłbym wyłapać kontuzje i przez bardzo długi czas się leczyć to nie ma najmniejszego problemu (…) No dobrze, ale nie porównujmy Kwiecińskiej, dzbana do Tomasza Adamka, bo to byłby dla mnie w jakimś sensie zaszczyt, że mógłbym z nim zawalczyć.  

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis