MMA PLPasternakMichał Pasternak odpowiada na wyzwanie Dominika Zadory: On ma coś z banią! [WIDEO]

Michał Pasternak odpowiada na wyzwanie Dominika Zadory: On ma coś z banią! [WIDEO]

Michał Pasternak w rozmowie z naszym portalem skomentował wyzwanie rzucone przez Dominika Zadorę. ”Japoński Drwal” po zwycięstwie w main evencie PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu ogłosił, że w kolejnym starciu chętnie zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego.

Pasternak

Zadora w sobotę stoczył swój pierwszy pojedynek w freak fightowej organizacji. Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński ma nadzieję, że Dominik zostanie i dojdzie do natychmiastowego rewanżu. Czy tak będzie? Pewności nie możemy mieć, bowiem Zadora liczy na wspomniane zestawienie z ”Wampirem”.

Walka z ”Don Kasjo” odbyła się na zasadach boksu w małych rękawicach. Zadora od samego początku był szybki i naprawdę często dochodził do celu. Wrażenie robił chociażby podbródkowy. W trzeciej rundzie chwila nieuwagi i Kasjusz po raz pierwszy w freak fightach wylądował na deskach. Zadora ruszył i zaraz było drugie liczenie. W klatce pojawił się lekarz, bowiem Życiński miał zamknięte oko. Ostatecznie walka została wznowiona, a wtedy Zadora nie wypuścił już okazji z rąk i przy siatce skończył pojedynek.

Pasternak odpowiada!

Michał Pasternak w rozmowie z naszym portalem zareagował na wyzwanie rzucone przez Dominika Zadorę.

Zadora gotowy jest ze mną bić się? Zadora to jest pełen d**il, no bez kitu! (śmiech). Chłop mnie wyzywał do walki, później ja mu powiedziałem ”nie ma problemu, walczmy”, to później mówił, że on żartował. No przecież on tak mówił, to są jego słowa. Mówi, że on żartował – że ja to przyjąłem na poważnie i tak dalej. Później przed galą robi wywiad mówi, że on tak naprawdę nie wie o co ten konflikt wyszedł, on tak naprawdę do mnie nic nie ma. Po wygranej z Kasjuszem, jeden dzień później bo to nie było tak, że rok minął. Mówi, że on ma ze mną ostry konflikt i tak dalej, on ma coś z banią, bez kitu! On mnie wyzwał do walki – wybierając formułę, niech wybierze jeszcze wagę i moją gażę.    

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Alistair Overeem wyjaśnia, dlaczego tak schudł: Pasożyty chciały bym jadł mięso! Widzieliście?

Nie tak dawno temu, media obiegły zdjęcia wychudzonego Alistaira Overeema, który nijak przypominał siebie sprzed lat. Wiele osób spekulowało, co jest przyczyną takiego spadku formy. Dzisiaj poznaliśmy odpowiedź, a przy okazji popularny “Reem” ogłosił, że ma nowy cel w swoim życiu. Overeem chcę promować zdrowy tryb życia!

Don Kasjo pewny siebie po walce z Zadorą: On wygrałby ze mną jedną walkę na sto! Odzyskam pas króla! Co wy na to?

Kasjusz Życiński mimo porażki nie składa broni! Zdaniem “Don Kasjo” – Dominik Zadora wygrywa z nim jedną walkę na sto! Zapytaliśmy Kasjusza, co nie zagrało w sobotę, a on jak zwykle nie owijał w bawełnę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis