MMA PLNajnowszeKSWMichał Pasternak dobitnie o braku miejsca w KSW! Wymowne słowa o dyrektorze sportowym!

Michał Pasternak dobitnie o braku miejsca w KSW! Wymowne słowa o dyrektorze sportowym!

Michał Pasternak dobitnie wypowiedział się o braku dla niego miejsca w największej organizacji w naszym kraju. ”Wampir” zapewnia, że nie musi zmieniać organizację, bowiem FAME MMA daje mu więcej. Dodatkowo Pasternak zdradził powód, dla którego może nie być go w KSW. Co ciekawe chodzi o dyrektora sportowego KSW – Wojsława Rysiewskiego.

Pasternak

Pasternak już na początku grudnia stoczy swój trzeci pojedynek w FAME. Będzie to miało miejsce dokładnie dziewiątego grudnia, gdzie w boksie (małe rękawice) ma do wyjaśnienia konflikt z Dominikiem ”Japońskim Drwalem” Zadorą. Dominik to przede wszystkim kick-boxer, który ma na swoim koncie tytuł organizacji Fight Exclusive Night.

Zadora ma za sobą dwie walki w freak fightach. Zadora w main evencie PRIME 5 zdemolował Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego. W ostatniej walce Dominik odnotował debiut w mieszanych sztukach walki, gdzie został szybko poddany z rąk swojego byłego podopiecznego Alana ”Alanika” Kwiecińskiego.

Pasternak zabiera głos!

W ostatnim czasie na kanale InTheCage.pl pojawiła się rozmowa z Wojsławem Rysiewskim. Dyrektor Sportowy KSW został zapytany o potencjalny angaż Michała Pasternaka i Kamila Mindy.

Bardzo się cieszę, że mają gdzie zarabiać bardzo dobre pieniądze i tak trochę ich włożę do jednego worka, bo podobny wiek. Myślę, że sportowo też, no Michał trochę lepiej, ale prawda jest taka, że każdą walkę z dobrym polskim zawodnikiem przegrywał w ostatnim czasie. Przegrał z Łukaszem Sudolskim, który jest blisko dołu tabeli u nas, czy z Adamem Kowalskim, czy z Maćkiem Różańskim. Wiek też raczej nie pomaga. Moim zdaniem oni już nie zawalczą w KSW. Kamil, który przegrał z Thomasem Moznym, który przegrał z Arkiem Wrzoskiem. Sportowo to nie jest ten level. Nie zważając na moje uprzedzenia, panowie znaleźli sobie dobrze płatne prace we freak fightach, więc niech im się wiedzie.

Teraz Pasternak w rozmowie z FanSportu.pl wypowiedział się odnośnie największej organizacji w naszym kraju.

Ja się sprawdzałem w innych federacjach i dobrze sobie radziłem. Walczyłem w One FC o pas, a jest to w moim odczuciu dużo lepsza organizacja niż KSW. (…) Mnie nie zobaczycie w KSW ze względu na to, że Wojsław darzy mnie niechęcią. Ostatnia i najważniejsza kwestia taka, że jestem zawodnikiem FAME, tu jest mi dobrze i po zmieniać coś na federację, która daje mi dużo mniej.

Pasternak wraca do po kontuzji. Podopieczny Mirosława Oknińskiego stoczył dwie walki w FAME, w których pokonywał Piotra ”Szeli” Szeligę oraz Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis