MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMichał Oleksiejczuk z przesłaniem do Najmana: Odpuść temat i bądź ludkiem Michelin!

Michał Oleksiejczuk z przesłaniem do Najmana: Odpuść temat i bądź ludkiem Michelin!

Marcin Najman nie zamierza odpuszczać i w mediach społecznościowych zobaczyliśmy kolejne dyskusyjne porównanie. ”El Testosteron” wstawił zdjęcie ze swojej sobotniej walki z Andrzejem Fonfarą oraz drugie zdjęcie z trzeciej części filmu Rocky. Częstochowianin tym samym pokazał, że obie akcje są podobne do siebie. Na ten wpis postanowił odpowiedzieć zawodnik UFC – Michał Oleksiejczuk (18-6), który miał przesłanie do byłego pięściarza.

Najman

28-latek już dwudziestego ósmego sierpnia stoczy swój następny pojedynek w największej organizacji na świecie. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego wystąpi w Singapurze, a jego przeciwnikiem będzie Chidi Njokuani (22-9). ”Bang Bang” w UFC posiada rekord dwóch zwycięstw i dwóch porażek. Chidi ma też za sobą przygodę w organizacji Bellator.

Oleksiejczuk stoczy swój czwartą walkę po decyzji, w której postanowił przejść do niższej kategorii wagowej. Polak walczy aktualnie w wadze średniej. Reprezentant Ankosu Poznań będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Ostatni pojedynek Michała to przegrana przed czasem z Brazylijczykiem – Caio Borrallho.

Oleksiejczuk z przesłaniem!

Michał Oleksiejczuk (18-6) zawodnik UFC postanowił zareagować na jeden z ostatnich postów Marcina Najmana. Oleksiejczuk ma przesłanie do ”El Testosterona”.

Marcinek ty gdybyś miał wbiec na schody Muzeum Sztuki w Filadelfii to zgubiłbyś płuca jak turyści w Tajlandii,wołowinkę z haków to byś zjadł na śniadanie a nie bił a kura którą byś gonił mogłaby sobie robić przerwy na fajkę w trakcie biegania.Odpuść temat i bądź ludkiem Michelin!

”El Testosteron” w sobotę wystąpił w main evencie Clout MMA 1, która odbyła się w Warszawie. To była druga walka częstochowianina w 2023 roku. Najman rok zaczął od udanego rewanżu z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. Wynik drugiej walki okazał się już nieudany. Były pięściarz już po 16 sekundach musiał uznać wyższość Andrzeja Fonfary. Pięściarz ekspresowo zadebiutował w freak fightach i w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis