MMA PLNajnowszeKSWMichał Materla o zakończeniu sportowej kariery: Ciężko jest odpuścić i skończyć

Michał Materla o zakończeniu sportowej kariery: Ciężko jest odpuścić i skończyć

Michał Materla to legenda Federacji KSW. Swoją kolejną walkę “Magic” zwany niegdyś “Cipkiem” stoczy już 21 stycznia w Szczecinie na gali XTB KSW 78. Rywalem Polaka będzie jego były rywal Kendall Grove. Będzie to drugi pojedynek tych zawodników w KSW.

Michał Materla

Pierwsze – bardzo krwawe starcie – między Materlą a Grovem odbyło się w 2013 roku i wygrał je Polak. Jak będzie wyglądał rewanż? Odpowiedź już pod koniec stycznia 2023 roku.

Bilety na galę KSW 78 już w sprzedaży na eBilet.pl

Michał Materla o zakończeniu sportowej kariery: Ciężko jest odpuścić i skończyć karierę

Na oficjalnej stronie Federacji KSW pojawiła się rozmowa z Michałem Materlą, w której opowiada on o swoim aktualnym momencie w karierze. I co prawda “Magic” jest już bliżej niż dalej do zawieszenia rękawic na kołku, to ciągle ambicja nie pozwala mu odpuścić mieszanych sztuk walki:

“Ciężko jest odpuścić i skończyć karierę. Ciało nie nadąża za moimi ambicjami, ale staram się każdego dnia wychodzić ze strefy komfortu i mam nadzieję, że tak samo w tej walce, jaki i w poprzedniej, to moja ręka będzie uniesiona w geście zwycięstwa.”

Materla jest także zadowolony z faktu, iż swoją najbliższą walkę stoczy w swoim rodzinnym Szczecinie:

“Jestem lokalnym patriotą i bardzo się cieszę, że na koniec kariery tyle razy będę miał okazję odwdzięczyć się tym wszystkim fanom, którzy mi kibicują, wspierają mnie i życzą mi dobrze. Oni dają mi emocje poza walką, a ja będę mógł się im odwdzięczyć w walce.”

Zobacz także:

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Widzieliście?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis