MMA PLBoksMichał Cieślak zawalczy o mistrzostwo Europy! To będzie hitowa gala w Rzeszowie!

Michał Cieślak zawalczy o mistrzostwo Europy! To będzie hitowa gala w Rzeszowie!

To będzie naprawdę konkretne wydarzenie w naszym kraju! Dwudziestego drugiego kwietnia w Rzeszowie odbędzie się gala boksu, na której o mistrzostwo świata zawalczy zawodnik publiczności. Mowa oczywiście o niepokonanym Łukaszu Różańskim (14-0, 13 KO), który zawalczy o pas wagi bridger z niebezpiecznym Alenem Babiciem (11-0, 10 KO). To nie koniec mocnych walk na zapowiedzianym wydarzeniu.

Cieślak

Różański w końcu doczeka się długo zapowiadanej walki o mistrzostwo świata. Rzeszowianin już wielokrotnie przygotowywał się pod dany termin i rywala, lecz wszystko kończyło się fiaskiem. Ostatecznie zapadła decyzja i nie Oscar Rivas, a Alen Babić będzie przeciwnikiem Biało-Czerwonego.

Największe sukcesy w dotychczasowej karierze Łukasza to zwycięstwo przed czasem z Arturem Szpilką oraz Izu Ugonohem.

Cieślak zawalczy o mistrzostwo Europy!

Europejskiej Unii Boksu poinformowała, że nasz reprezentant Michał Cieślak (23-2, 17 KO) zawalczy o wakujący tytuł mistrza Europy wagi junior ciężkiej. Polak w Rzeszowie ma zmierzyć się z Francuzem –  Dylanem Bregeonem (12-2-1, 3 KO).

Cieślak od ostatniej przegranej z Lawrence Okolie odnotował dwa zwycięstwa z rzędu. Polak w poprzednim roku przed czasem odprawił Enrico Koellinga oraz Krzysztofa Twardowskiego.

Zobacz także:

Paweł Stępień stoczy dużą walkę w Anglii! Polak chwalony po sparingach w Manchesterze! Widzieliście?

Paweł Stępień (18-0-1, 12 KO) po kolejnych zwycięstwach doczeka się dużej walki! 32-latek walczący w kategorii półciężkiej już jedenastego marca wystąpi na gali w Liverpoolu. Stępień wysoko w karcie zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem publiczności – Callumem Smithem (29-1, 21 KO).

Kamil Łaszczyk wzywa Ferrariego do wywiązania się z zakładu przed FAME 17: Miej tyle jaj i kasuj to! Co wy na to?

Zawodowy pięściarz Kamil Łaszczyk w najnowszym wywiadzie udzielonym Marcinowi Wrzoskowi dla kanału 6Pak wzywa Amadeusza “Ferrariego” Roślika do wywiązania się z zakładu, jaki zawodnicy ci zawarli przed galą FAME 17, na której się zmierzyli.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis