MMA PLBoksMcGregor zostanie trenerem Fury’ego w MMA. “Jakiego mogę mieć lepszego trenera?”

McGregor zostanie trenerem Fury’ego w MMA. “Jakiego mogę mieć lepszego trenera?”

Foto: metro.co.uk
Foto: metro.co.uk

Tyson Fury nie przestaje przygotowywać się do rywalizacji w MMA. Brytyjczyk w tym celu porozumiał się z Conorem McGregorem (21-4), który ma zostać trenerem boksera.

Wiadomości o “Gypsy Kingu” w mieszanych sztukach walki przewijają się w mediach od jakiegoś czasu. Choć dla niektórych sprawa wydaje się absurdalna, to patrząc na ruchy wykonywane przez 31-latka, debiut w mieszanych sztukach walki nie będzie zaskakujący.

Dużo zamieszania robi też w sprawie sam zainteresowany, który udziela wypowiedzi odnośnie do tego, z kim mógłby walczyć, a także z kim przyjdzie mu trenować. Z najnowszych informacji dostarczonych przez zawodnika wynika, że były bokserski mistrz wagi ciężkiej zamierza kontynuować przygotowywania do nowej dyscypliny z McGregorem, który sam za niedługo powróci do klatki UFC.

Nie mogę doczekać się trenowania z Conorem. Obecnie jesteśmy w fazie planowania i niedługo powinienem zjawić się w Dublinie – powiedział Fury.

Anglik nie ukrywa, iż ceni sobie umiejętności “Notoriousa”, uważając go za jednego z najlepszych na świecie.

Uważam, że Conor jest fantastycznym zawodnikiem. To on zaproponował współpracę, jeśli przejdę do MMA. Jakiego mogę mieć lepszego trenera od Conora McGregora?

“Gypsy King” wspomniał również o treningach z Darrenem Tillem (18-2-1).

W ostatnim tygodniu trenowałem z Darrenem Tillem. Naprawdę podoba mi się nowe wyzywanie. Nie wiem gdzie i kiedy pojawię się w MMA. Po zakończeniu kariery boksera mam jednak ochotę na MMA.