MMA PLNajnowszeUFCMcGregor vs. Makhachev!? Zaskakująca wypowiedź menadżera Rosjanina!

McGregor vs. Makhachev!? Zaskakująca wypowiedź menadżera Rosjanina!

Ali Abdelaziz, menadżer Islama Makhacheva, wypowiedział się nt. potencjalnej walki swojego podopiecznego z Conorem McGregorem.

McGregor vs. Makhachev
Foto: Getty Images/ MMA Fighting

Historia Conora McGregora i Ali Abdelaziza jest długa i zawiła. Panowie – delikatnie rzecz ujmując – nie pałają do siebie sympatią.

Jednak w biznesie nie ma rzeczy niemożliwych, szczególnie kiedy w grę wchodzą tak duże pieniądze. W wywiadzie, jakiego Abdelaziz udzielił Submission Radio, wyznał, że jeśli Conor pokona Chandlera, to może dostać walkę o pas.

A gdy obóz Islama Makhacheva otrzyma ofertę na starcie z Irlandczykiem – zaakceptuje je.

Conor może wyjść tam i znokautować Chandlera w pierwszej rundzie, jest jedną z największych gwiazd w tym sporcie. Można go lubić lub nie, tak to wygląda. Jeśli powie UFC, że chce walkę o pas mistrzowski, to Islam nie odmówi, nie powiemy nie. To ogromna walka, wielkie nazwisko, ogromne pieniądze.

Jest ogromną gwiazdą. Według mnie to je*any śmieć, ale jest też popularny. Nie można mu tego odebrać. Historia jaką ma z Khabibem… To byłaby powtórka z rozrywki z Islamem. Znowu sporo by się działo, to jest jedna z największych walk, którą można dziś zrobić.

Już 29 czerwca na UFC 303 – po ponad trzech latach – do oktagonu wróci Conor Mcgregor. „Notorious” zmierzy się z Michaelem Chandlerem.

ZOBACZ TAKŻE: Książulo otrzymał ofertę walki wieczoru na gali freakowej! Ogromna kasa na stole!

Sądząc po wypowiedzi egipskiego promotora, McGregor będzie mógł liczyć na specjalne traktowanie, jeżeli w spektakularny sposób rozprawi się z „Ironem”. Jedna wygrana może okazać się wystarczająca, by Irlandczyk otrzymał titleshota.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis