MMA PLNajnowszeClout MMAKsiążulo otrzymał ofertę walki wieczoru na gali freakowej! Ogromna kasa na stole!

Książulo otrzymał ofertę walki wieczoru na gali freakowej! Ogromna kasa na stole!

Popularny youtuber Książulo, którego fani cenią za recenzowanie różnorodnych knajp i barów otrzymał ofertę walki i to w najważniejszym starciu wieczoru na gali freakowej.

Książulo otrzymał ofertę walki

Jak sam potwierdził – zgłosiła się do niego federacja, której nazwy nie wymienił i zaproponowała ogromną kasę za wejście do klatki w main evencie planowanej niedługo imprezy.

Co prawda nie wiemy jaka to organizacja, ale całe środowisko sportów walki w Polsce o zabarwieniu freakowym szykuje się na sierpniową galę FAME MMA 22, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kto wie, może to o tę organizację chodziło?

Książulo otrzymał ofertę walki wieczoru na gali freakowej! Ogromna kasa na stole!

Jednak do rzeczy – Książulo na swojej relacji w mediach społecznościowych potwierdził, że otrzymał propozycję walki w main evencie jednej z organizacji freakowych.

Youtuber za walkę miałby otrzymać… 1,5 miliona złotych.

Póki co – jak sam napisał – propozycję odrzucił:

Co ciekawe, propozycję walki we freakach otrzymał także Filip Chajzer. Znany prezenter telewizyjny w rozmowie z Przeglądem Sportowym potwierdził chęć walki z Książulo. Ta walka spinałaby się medialnie, bowiem obaj panowie pozostają w konflikcie po tym, jak Książulo negatywnie zrecenzował budkę z kebabem serwowanym przez Filipa Chajzera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis