MMA PLNajnowszeUFCMax Holloway wraca do oktagonu UFC! Rywalem zawodnik, który przegrał tylko raz. Z Marcinem Wrzoskiem!

Max Holloway wraca do oktagonu UFC! Rywalem zawodnik, który przegrał tylko raz. Z Marcinem Wrzoskiem!

Były mistrz wagi piórkowej UFC i jeden z najpopularniejszych zawodników niższych kategorii wagowych na świecie – Max Holloway wraca do oktagonu UFC!

Max Holloway wraca do oktagonu UFC

Hawajczyk w swojej najbliższej walce zmierzy się z zawodnikiem, który ma na koncie tylko jedną porażkę przy dziewiętnastu zwycięstwach. A porażkę tą zanotował w konfrontacji z byłym mistrzem KSW, a obecnie zawodnikiem freakowym – Marcinem Wrzoskiem.

Max Holloway wraca do oktagonu UFC!

Holloway zmierzy się bowiem z Arnoldem Allenem na gali, która odbędzie się 15 kwietnia. Starcie to będzie jednym z najważniejszych podczas całej imprezy.

Na ten moment nie znamy dokładnej lokalizacji tej gali.

Holloway powróci do startów po przegranej walce o pas z Alexandrem Volkanovskim, która miała miejsce w lipcu 2022 roku na gali UFC 276. Allen natomiast kontynuuje swój rajd w czołówce wagi piórkowej i pozostaje niepokonany od 2014 roku, czyli od czasu konfrontacji z Marcinem Wrzoskiem na gali Cage Warriors 69. Brytyjczyk przegrał z Polakiem decyzją sędziów i to na razie jego jedyna porażka w zawodowej karierze. Na swoim koncie ma już zwycięstwa m.in. nad Sodiqu Yusuffem czy Danem Hookerem.

Poniżej aktualna rozpiska gali zaplanowanej na 15 kwietnia:

Max Holloway vs. Arnold Allen
Edson Barboza vs. Billy Quarantillo
Chris Gutierrez vs. Pedro Munhoz
Dustin Jacoby vs. Azamat Murzakanov
Bill Algeo vs. TJ Brown
Bruna Brasil vs. Denise Gomes
Martin Buday vs. Jake Collier
Gillian Robertson vs. Piera Rodriguez
Lando Vannata vs. Daniel Zellhuber
Danaa Batgerel vs. Brady Hiestand

Zobacz także:

Kontrakt Piotra Pająka z FAME MMA wygasł! Do jakiej organizacji trafi youtuber?

Piotr Pająk w mediach społecznościowych poinformował, że właśnie wygasł mu kontrakt z największą freakową organizacją. Tym samym youtuber jest wolnym agentem i czeka na ciekawe propozycje. Do jakiej organizacji trafi popularny podróżnik?

Pudzianowski zawalczy na gołe pięści? Mariusz Grabowski komentuje!

Szef Gromdy opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z Krystianem Pudzianowskim. Wszystko wskazuje na to, że niedługo ujrzymy brata “Pudziana” właśnie w tej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis