MMA PLNajnowszeUFCJan Błachowicz drwi z Jona Jonesa: Uciekł przede mną bo wiedział, że jestem w prime!

Jan Błachowicz drwi z Jona Jonesa: Uciekł przede mną bo wiedział, że jestem w prime!

Bardzo głośno zrobiło się po wywiadzie byłego mistrza wagi półciężkiej UFC dla Fanatics View. Jan Błachowicz, bo o nim mowa drwi w nim z Jona Jonesa! Twierdzi, że Amerykanin uciekł przed nim do wagi ciężkiej.

Jan Błachowicz drwi z Jona Jonesa

Sytuacja wyglądała tak, że tydzień po pokonaniu Dominicka Reyesa na UFC 247, Jon Jones wybrał się na kolejną galę UFC, gdzie oglądał z trybun jak Jan Błachowicz nokautuje Coreya Andersona i wyzywa go do walki.

Wtedy wydawało się, że starcie Polaka z żywą legendą mieszanych sztuk walki na świecie to kwestia czasu:

Jan Błachowicz drwi z Jona Jonesa: Uciekł przede mną bo wiedział, że jestem w swoim prime!

Problem w tym, że po tej walce Błachowicza z Andersonem, Jon Jones postanowił zwakować pas mistrzowski i przenieść się do wagi ciężkiej, gdzie na UFC 285 zdobył tytuł królewskiej dywizji wagowej szybko poddając Ciryla Gane.

Błachowicz nie ukrywa, że jego zdaniem działanie Jonesa związane było z obawą przed starciem z nim:

“W tej chwili ważę tyle, co zawodnicy wagi ciężkiej, więc dla mnie łatwo byłoby się przenieść do tej kategorii. Chciałbym zobaczyć jak Jones walczy z Tomem Aspinallem, potem Alexem Pereirą i ze mną. Jones uciekł przede mną do wagi ciężkiej bo wiedział, że jestem w swoim prime. Wiedział, że jeśli się spotkamy, to przegra. To była dla niego najlepsza decyzja – przejście do kategorii ciężkiej. Obiecał mi wtedy walkę i mam nadzieję, że pewnego dnia dotrzyma słowa.”

A według Was kiedykolwiek dojdzie do walki Jona Jonesa z Janem Błachowiczem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis