MMA PLNajnowszeMateusz Chińczyk RębeckiMateusz Rębecki po debiucie w UFC: Mój ostatni rywal w FEN-ie był trudniejszy

Mateusz Rębecki po debiucie w UFC: Mój ostatni rywal w FEN-ie był trudniejszy

Mateusz “Rebeasti” Rębecki jest już po debiucie w organizacji UFC i może oficjalnie chwalić się zwycięstwem w szeregach największej organizacji MMA na świecie. Jednak co ciekawe, Rębecki uważa, że ostatni jego rywal w FEN-ie był trudniejszym przeciwnikiem niż oponent w UFC. Oponent, który przed starciem z Polakiem był niepokonany!

Mateusz Rębecki po debiucie w UFC

Przypominamy, że Mateusz Rębecki w miniony weekend pewnie wygrał decyzją sędziów z Nickiem Fiore, który do tego starcia przystępował z rekordem 6-0. Polak zaliczył zatem udany debiut w UFC na gali studyjnej w Las Vegas.

Mateusz Rębecki po debiucie w UFC: Mój ostatni rywal w FEN-ie był trudniejszy

Rębecki udzielił także wywiadu portalowi InTheCage.pl – niezawodnemu pod względem rozmów ze sportową czołówką zawodników MMA w Polsce.

Tam zagadnięty przez redaktora Mariusza Olkiewicza porównał Nicka Fiore z ostatnim rywalem w FEN-ie, którym był Ormianin Arkadiy Osipyan, którego Polak pokonał decyzją sędziów po pięciorundowej batalii w obronie pasa mistrzowskiego wagi lekkiej.

Oto, którego rywala Rębecki uznał za trudniejszego do pokonania:

“Nie no, mój ostatni rywal w FEN-ie był trudniejszy. Jednak dłużej przewalczyłem, były dwie takie sytuacje, w których poczułem jego cios, choć każdą rundę wygrałem z jednym i drugim. To były dominujące występy. Bardziej jestem w stanie powiedzieć, że to ja walczyłem sam ze sobą, bo dominowałem te walki i chciałem za każdym razem zmiażdżyć przeciwnika. Muszę przestawić tę głowę, żeby więcej trochę zimnej krwi było, żeby trochę przeczekać przeciwnika. To chyba jest największym problemem.”

Zobacz także:

Martin Lewandowski potwierdza: Alistair Overeem chce zakończyć karierę w MMA w KSW! Co wy na to?

Wygląda na to, że w najbliższym czasie możemy mieć w KSW wielki hit! Martin Lewandowski w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl potwierdza, że Alistair Overeem chce zakończyć swoją karierę w MMA właśnie w… KSW!

Daro Lew z przesłaniem do Tomasza Adamka: Proszę od freak fightów się odpierniczyć! Widzieliście?

Ikoniczny Dariusz Kaźmierczuk także odniósł się do słów Tomasza Adamka na temat umiejętności Amadeusza Ferrariego. Krótki, konkretny wpis “Lwa” na Twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis