MMA PLArchiwumFAME MMAMateusz Murański o aferze z Ferrarim: Internetowa konfidentka i prowokatorka Kwieciński! 

Mateusz Murański o aferze z Ferrarim: Internetowa konfidentka i prowokatorka Kwieciński! 

Jest komentarz Mateusza Murańskiego. ”Muran” w mediach społecznościowych nawiązał do afery, która powstała przy Amadeuszu Rośliku. Mateusz postanowił potępić zachowanie swojego najbliższego przeciwnika – Alana Kwiecińskiego, który szybko komentował sytuację związaną z popularnym ”Ferrarim”.

Murański

Do ich starcia i rozwiązania konfliktu dojdzie na FAME MMA 14 – już czternastego maja w Krakowie. Walka Murańskiego z Kwiecińskim odbędzie się w formule MMA. Kwieciński nie tak dawno wystąpił w Tauron Arenie. Był to pojedynek z dużo cięższym Denisem Załęckim. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” pokazał serce do walki, ale to było zbyt mało. ”Bad Boy” miał parę razy Kwiecińskiego na deskach i wydawało się, że jest bardzo bliski znokautowania rywala. Ostatecznie Załęcki po 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Kwieciński odbudował się na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Było to szalone starcie z dwoma przeciwnikami (Rafał Pazik i Jakub Lasik). Początek był mocno chaotyczny.. Kwieciński odnalazł się i dominował już zdecydowanie bardziej zmęczonych rywali. Koniec nastąpił w drugiej odsłonie.

Murański: Wyrywa się do odpowiedzi i wali internetowy szpagat!

Amadeusz Roślik potwierdził krążące plotki w internecie. ”Ferrari” wyjawił, że próbowano go zabić. Alan Kwieciński w tej sytuacji szybko zareagował.

Tak się kończą chęci bycia gangsterem. Może opowiedz całą historię jak było naprawdę. Że wpadłeś z chłopakami i przyłożyłeś nóż do gardła nie temu chłopakowi co trzeba.

Teraz w mocnych słowach zachowanie ”Alanika” podsumował Mateusz Murański.

” Ja lubię łapać i rzucać ” jak mawiał klasyk 😉 Mario powodzenia przy nadchodzącej walce w klatce @pudzianofficial 💪 Nie umiem , tak mielić językiem jak widać na załączonym obrazku , niczym internetowa konfidentka i prowokatorka @alan.kwiecinski92 , no ale cóż ten typ tak ma , niepytany wyrywa się do odpowiedzi i wali internetowy szpagat 🤥🤫🤭🥵😂 A dla Ciebie @amadeusznolove , życzę szybkiego powrotu do zdrowia Byczku👊

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Katarzyna “LalaLuna” Aleksander

Zobacz także:

Akop Szostak stawia na zmiany! Następna walka w innej kategorii wagowej! Co wy na to?

Już niebawem możemy spodziewać się kolejnej walki Akopa Szostaka (4-4) w największej organizacji w naszym kraju? 33-latek na insta stories został zapytany o następne starcie. Reprezentant WCA Fight Team wyjawił, że zmienia kategorie wagową. Co ciekawe już nie pierwszy raz mówiło się o walce Szostaka w niższych wagach.

EMC 9: Jest nagranie! Tak Erko Jun przed czasem pokonał Taxi Złotówę! Widzieliście?

To jest mocne tempo! Szymon Wrzesień (4-3) w sobotę stoczył już trzeci pojedynek w 2022 roku i nie zamierza zwalniać. ”Taxi Złotówa” wystapił na gali EMC 9 w Dusseldorfie. 34-latek wysoko w karcie zmierzył się z Erko Junem (5-2), który w przeszłości toczył pojedynki w KSW. Reprezentant Bośni i Hercegowiny skrzyżował rękawice z Mariuszem Pudzianowskim, Akopem Szostakiem i Popkiem Monsterem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis