MMA PLNajnowszeMurańskiMateusz Murański jest przekonany: Mój ojciec w przyszłym roku zdemoluje Tańcule!

Mateusz Murański jest przekonany: Mój ojciec w przyszłym roku zdemoluje Tańcule!

Mateusz Murański w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o swoim ojcu. ”Muran” zapewnia, że Jacek Murański nie miał szczęścia, bowiem do wszystkich walk wychodził z kontuzją. Mateusz jest przekonany, że jego ojciec w przyszłym roku pokona Arkadiusza Tańcule.

Murański

Przypomnijmy, że Jacek Murański dwukrotnie krzyżował rękawice z ”Aroyem”. W drugim pojedynku ”Muran” pokazał się lepiej, bowiem wyprowadzał ciosy, lecz nie było nawet blisko wygranej… Tańcula po pięciu pełnych rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Jacek Murański nie tak dawno w rozmowie z naszym portalem zdradził, że do rewanżu z Tańculą również wychodził z bardzo poważną kontuzją. ”Muran” zapewnił, że był to taki sam uraz z jakim zmagał się Denis Załęcki w starciu z Arturem Szpilką.

Mateusz Murański jest przekonany!

Mateusz Murański wypowiedział się o kolejnych walkach swojego ojca. Mateusz jest przekonany, że Jacek w przyszłym roku pokona Arkadiusza Tańcule.

Zdradzę wam taką historię. Tata mówił mi, że on już słyszał ten głos z zaświatów – pokazał tylko kciuka, że jest wszystko okey i się wyrwał. To jest bestia! Z Jacą możesz… Tańcula wygrał, Pasut wygrał – ojciec miał kontuzje, ale nigdy Jaca nie zostanie pokonany, a jeszcze zobaczysz… z Pasutem rewanż jest nieunikniony, ale zobaczysz w przyszłym roku Jaca napili Tańculę, jestem tego święcie przekonany! W pełni zdrów. Miał takiego niefarta – miał trzy walki i trzy kontuzje, gdzie na przykład zawodnicy w UFC ani trenerzy ani sztab by nie wyszli, bo groziłoby uszczerbkiem na zdrowiu. Jaca jest świrem po prostu wariatem do potęgi entej, to wychodził i się napi****lał. 

Kto będzie najbliższym przeciwnikiem Jacka Murańskiego? Po trzeciej przegranej wydaje się, że teraz jest najlepszy moment na walkę z Marcinem Najmanem. Fani freak fightów już długo czekają na wspomniane starcie.

Zobacz także:

Najman zadzwonił podczas programu! Padły mocne słowa: Ubije twojego starego, a później Ciebie! Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na linii podczas dzisiejszego programu na kanale High League. Nie brakowało mocnych słów w kierunku Mateusza Murańskiego, który był obecny w studiu. ”El Testosteron” zapewnił, że ubije Jacka Murańskiego, a następnie jego syna.

Don Kasjo znowu zaczepia Denisa! Sugeruje, że będzie błagał o walkę! Co wy na to?

Kasjusz Życiński ponownie został zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. ”Don Kasjo” przypomina, że na gali PRIME SHOW MMA 4 był otwarty, aby stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Kasjusz jest pewny, że zakończyłoby się, to jego zwycięstwami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis