MMA PLNajnowszeBoksMateusz Masternak odpowiedział na zaczepki medialnie Krzysztofa Włodarczyka!

Mateusz Masternak odpowiedział na zaczepki medialnie Krzysztofa Włodarczyka!

Mateusz Masternak odpowiedział na medialne uszczypliwości Krzysztofa Włodarczyka.

Masternak zaczepił Diablo
Foto: PAP/ Super Express

Opadł już kurz po zakończonej fiaskiem walce Mateusza Masternaka o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej federacji WBO. Polski pięściarz złoto miał na wyciągnięcie ręki, wystarczyło tylko dotrwać do końca pojedynku.

Mateusz Masternak w ringu wyglądał jak milion dolarów, sukcesywnie rozbijał zdezorientowanego Chrisa Billama-Smitha, wygrywając runda po rundzie.

Master prowadził na kartach punktowych i nic nie wskazywało na to, żeby miał przegrać. Wszystko wyglądało wręcz bajecznie. Pech chciał, że Mateusz Masternak doznał kontuzji, co zmusiło narożnik naszego reprezentanta do poddania starcia. Oczywiście oddać trzeba, że to ciosy Anglika doprowadziły do przerwania.

Ostatnio na kanale ringpolska.pl pojawił się wywiad z Krzysztofem Włodarczykiem, w którym Diablo skrytykował Masternaka, zarzucając mu brak charakteru. Panowie nigdy nie pałali do siebie sympatią, ale teraz zrobiło się naprawdę gorąco.

Na zaczepki byłego mistrza świata WBC i IBF postanowił odpowiedzieć Mateusz Masternak, który nie zostawił suchej nitki na Włodarczyku. Mateusz zamieścił wpis na swoich social mediach, odbijając piłeczkę rzuconą przez Diablo.

Wywiad z Diablo widziałem już kilka dni temu na ringpolska.pl. Uznałem, że nie będę się odzywać, bo ewidentnie wyglada…

Posted by Mateusz Masternak on Thursday, January 18, 2024

ZOBACZ TAKŻE: Załęcki w jacuzzi wydaje oświadczenie! Bad Boy uderza w Wielkiego Bu i rzuca wyzwanie Don Diego!

Może wreszcie doczekamy się walki Matuesza Masternaka z Krzystofem Włodarczykiem. Takie zestawienie z pewnością znajdzie swoich odbiorców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis