MMA PLNajnowszeClout MMAZałęcki w jacuzzi wydaje oświadczenie! Bad Boy uderza w Wielkiego Bu i rzuca wyzwanie Don Diego!

Załęcki w jacuzzi wydaje oświadczenie! Bad Boy uderza w Wielkiego Bu i rzuca wyzwanie Don Diego!

Tego się chyba raczej kibice nie spodziewali, ale Denis Załęcki zrobił to ponownie. ”Bad Boy” wydał oświadczenie tym razem w jacuzzi. Zawodnik Clout MMA mocno uderzył w swojego ostatniego rywala. To jednak nie koniec, bowiem rzucił wyzwanie w kierunku Mateusz ”Don Diego” Kubiszyna. 

Załęcki

Załęcki już wielokrotnie wspominał, że chciałby stoczyć rewanż z Kubiszynem. Ich pierwszy pojedynek odbył się w formule MMA w High League. ”Bad Boy” przegrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów.

Denis na gali Clout MMA 3 zmierzył się z Patrykiem Masiakiem. ”Wielki Bu” liczył, że będzie to mocna stójkowa wojna. Tak niestety nie było… Załęcki zaczął od kopnięć, które dochodziły do celu, ale zaraz odbijał się od rywala jak od ściany. Załęcki upadł na matę dokładnie 22 razy.

Sędzia był mocno pobłażliwy i spokojny, bowiem mógł zdecydowanie szybciej przerwać ten pojedynek. Koniec ostatecznie nastąpił w drugiej rundzie.

Załęcki wydaje oświadczenie!

Denis Załęcki w jacuzzi postanowił wydać oświadczenie w sprawie ostatnich sytuacji.

”Bad Boy” w mocnym stylu uderzył w swojego ostatniego rywala – Patryka Masiaka. Ponadto Załęcki wyzwał na pojedynek Mateusz Kubiszyna. Zapewnił, że z nim wygra i może wyjść do takiego pojedynku jak najszybciej.

Całe oświadczenie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis