MMA PLNajnowszeMateusz GamrotMateusz Gamrot przed walką z Tsarukyanem na UFC w Las Vegas: To będzie pięć rund przemocy

Mateusz Gamrot przed walką z Tsarukyanem na UFC w Las Vegas: To będzie pięć rund przemocy

Mateusz Gamrot brał udział w dniu z mediami przed walką z Armanem Tsarukyanem, do której dojdzie w najbliższą sobotę na gali UFC on ESPN+ 38.

Mateusz Gamrot

Starcie Polaka z Ormianinem jest walką wieczoru gali rozgrywanej w UFC Apex. “Gamer” zapowiada w oktagonie spektakl pełen przemocy.

Mateusz Gamrot przed walką z Tsarukyanem na UFC w Las Vegas

To będzie piąta walka Gamrota w UFC i już na tym etapie będzie ona walką wieczoru najbliższej gali. Starcie Tsarukyan vs Gamrot ma być dla wygranego przepustką do walk ze ścisłą czołówką wagi lekkiej na świecie.

Sam Gamrot zapowiada, że nie będzie to szybka walka, a raczej starcie pełne przemocy:

“Nikt nie chciał walczyć z Armanem, wielu ludzi się go bało. Nikt też nie chciał walczyć ze mną. Więc spotkamy się w oktagonie razem. Jest świetnym wojownikiem. Ma dobry boks, ma dobre zapasy, ale jego słabością jest jiu jitsu. Ja też jestem bardziej doświadczony jeśli chodzi o walki pięciorundowe. Jestem przyzwyczajony do presji, bo kiedyś byłem mistrzem KSW.

To będzie świetne show. Nie chcę kończyć tej walki zbyt wcześnie. To będzie pięć rund przemocy. To najprawdopodobniej będzie dla mnie największy test w karierze, ale jestem super gotowy na tego gościa.”

A Wy jak typujecie walkę Tsarukyan vs Gamrot?

Zobacz także:

Po 8 latach wraca MMA Attack! Klimatyczny zwiastun nadchodzącej gali!

Po ośmiu latach przerwy na rynek sportów walki wraca MMA Attack! Organizacja opublikowała trailer, zapowiadający 4. galę spod wspomnianego szyldu. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się 24 września w Będzinie.

Nate Diaz chce walki z youtuberem, a Dana White zdradził jaki ma dla niego plan

Nate Diaz chce zwolnienia z UFC i walki z popularnym amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem. Gwiazdor światowego MMA ma zamiar opuścić amerykańskiego giganta i podjąć się medialnego wyzwania pięściarskiego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis