MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot przed UFC on ESPN 26: Wszyscy w USA dowiedzą się kim jestem

Mateusz Gamrot przed UFC on ESPN 26: Wszyscy w USA dowiedzą się kim jestem

Mateusz Gamrot przed galą UFC on ESPN 26 uczestniczy w tygodniu medialnym, gdzie między innymi wypełnia swoje medialne obowiązki. Były podwójny mistrz KSW już w nocy z soboty na niedzielę stoczy walkę, która może wywindować go w rankingach UFC!

Polak w jednej z najważniejszych walk wieczoru nadchodzącej imprezy zmierzy się z legendarnym Jeremym Stephensem. “Gamer” już w trzeciej swojej walce w oktagonie największej organizacji MMA na świecie skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej doświadczonych zawodników UFC.

Mateusz Gamrot przed UFC on ESPN 26: Wszyscy w USA dowiedzą się kim jestem

Dla Gamrota nadchodząca walka to wielka okazja do zaistnienia w świadomości fanów MMA w Stanach Zjednoczonych. Zawodnik trenujący aktualnie w American Top Team ma za sobą dwie walki w oktagonie – w debiucie przegrał niejednogłośnie na punkty z Guramem Kutateladze, a w drugiej walce znokautował Scotta Holtzmana.

Za każde z tych starć otrzymał od UFC bonusy pieniężne za najefektowniejsze występy na galach, w których brał udział.

Podobnie może być w starciu ze Stephensem, który jest przyzwyczajony do efektownych walk. Gamrot natomiast zapewnia, że walką nad Amerykaninem zbuduje swoje nazwisko w Stanach Zjednoczonych:

“Całe moje życie pracuję niesamowicie ciężko i mam teraz fantastyczną okazję walczyć z Jeremym Stephensem. Jestem bardzo szczęśliwy. Jeremy to duże nazwisko w USA i legenda UFC. Jeremy ma tutaj ogromne doświadczenie, to twardy facet. Dzięki tej wygranej wejdę na inny poziom. Wszyscy w USA dowiedzą się kim jestem.”

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 62 w Internecie?

Już 17 lipca w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

UFC: Zobaczcie brutalne nokauty w wykonaniu rywala Mateusza Gamrota! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (18-1) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).

Artur “Kornik” Sowiński poznał rywala na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii

Organizacja EFM po raz kolejny szykuje wielki SHOW. Tym razem podczas gali w Bułgarii. Bilety już w sprzedaży!