MMA PLUFCMateusz Gamrot potwierdza podpisanie kontraktu z UFC: Mamy to!

Mateusz Gamrot potwierdza podpisanie kontraktu z UFC: Mamy to!

Mateusz Gamrot (17-0) potwierdził podpisanie kontraktu z organizacją UFC. Podwójny mistrz KSW zadebiutuje w oktagonie już za cztery tygodnie.

Już wczoraj wiadomość o przejściu Gamrota do UFC podał portal MMA Junkie. Teraz informacja ta został już potwierdzona.

“Gamer” zamieścił na swoim profilu na Facebooku post, w którym podzielił się radosną informacją z fanami. Przy okazji polski zawodnik podziękowal właścicielowi American Top Team, prezydentowi UFC oraz matchemakerowi tej organizacji.

“Tak! Mamy to! Oficjalnie mogę się z Wami podzielić informacją o moim kontrakcie z @ufc ! Walka dla największej organizacji MMA na świecie już za 4 tygodni. Ambicja, dyscyplina i chęć walki z najlepszymi na świecie. Ogromne podziękowania dla @danlambertatt , @danawhite i @seanshelby za szansę. Jesteście ze mną?”

Tak! Mamy to! Oficjalnie mogę się z Wami podzielić informacją o moim kontrakcie z @ufc ! Walka dla największej…

Opublikowany przez Mateusza Gamrota Piątek, 18 września 2020

Mateusz Gamrot swój debiut ma zaliczyć już 17 października podczas jednej z gal na Fight Island w Abu Dhabi. Na początek jego umiejętności sprawdzi Magomed Mustafaev (15-3). Zawodnik ten jak dotąd wygrał trzy z pięciu walk dla UFC.

Przejście Mateusza Gamrota do UFC stało się faktem. Jak daleko waszym zdaniem zajdzie ten zawodnik w najlepszej organizacji MMA na świecie?

Zobacz także:

Maciej Kawulski skomentował przejście Gamrota do UFC. Co powiedział?

Jeden z współwłaścicieli Federacji KSW skomentował przejście jednego z najlepszych zawodników do amerykańskiego giganta.

Chandler w UFC! Jak poradzi sobie były mistrz Bellatora?

Michael Chandler długoletni mistrz organizacji Bellator sprawdzi się w największej lidze na świecie. Amerykanin już w pierwszym pojedynku może dostać dużą walkę