MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot o przyszłości w UFC: Powiedziałem kiedy chcę wrócić i zasugerowałem rywala

Mateusz Gamrot o przyszłości w UFC: Powiedziałem kiedy chcę wrócić i zasugerowałem rywala

Mateusz Gamrot przebojem wdarł się do największej organizacji MMA na świecie! Były podwójny mistrz KSW najpierw co prawda przegrał niejednogłośnie na punkty z Guramem Kutateladze, ale potem znokautował Scotta Holtzmana i poddał Jeremy’ego Stephensa.

Za wszystkie te trzy pojedynki “Gamer” otrzymał od UFC bonusy pieniężne za walkę i dwa występy wieczoru gal, w których brał udział.

Mateusz Gamrot o przyszłości w UFC: Powiedziałem kiedy chcę wrócić i zasugerowałem rywala

Teraz, w rozmowie z Arturem Mazurem z portalu sportowefakty.wp.pl Gamrot zdradził, kiedy chce wrócić do oktagonu i z którym rywalem najchętniej skonfrontowałby się w swojej czwartej walce w oktagonie UFC:

“Teraz może się złożyć tak, że UFC zaproponuje mi nowy kontrakt. Tam zazwyczaj jest tak, że podpisuje się umowę na 4 walki i jeśli się ktoś podoba, to przed ostatnim pojedynkiem przychodzą renegocjować kontrakt. Tak może być w moim przypadku, nie musi, ale już padły takie słowa. Czekam, ale apetyt jest wielki. Wymieniliśmy z menadżerem jeden telefon, były SMS-y, powiedziałem, kiedy chcę wrócić, to może być grudzień, zasugerowałem walkę z Tonym Fergusonem. Powiedział, że będzie działać w tym kierunku.

Jeśli ktoś mnie pyta, wybieram jego. Jest numerem 6 rankingu UFC, jest bardzo dobry, był pretendentem do pasa, jest medialny, ma dobry parter i stylistycznie mi odpowiada. Wydaje się, że najlepsze lata kariery ma za sobą. Ale jak walczyć to tylko z najlepszymi.”

Cała rozmowa portalu sportowefakty.wp.pl z Mateuszem Gamrotem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Bonus BGC zawalczy na High Leauge! Zaskakujący rywal Łazarskiego Gladiatora

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Michał Materla przygotowuje się do EFM SHOW 2. Zawodnik prowadzi “Dziennik Fightera”[WIDEO]

Już 11 września w Sofii odbędzie się gala EFM SHOW 2. Jednym z jej głównych bohaterów będzie były mistrz KSW, Michał Materla (29-8). Zawodnik postanowił przybliżyć fanom swoje przygotowania.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.