MMA PLArchiwumMateusz Gamrot“Mateusz Gamrot doprowadziłby mnie tam, gdzie chcę się znaleźć!” – czołowy zawodnik UFC chce walki z Polakiem!

“Mateusz Gamrot doprowadziłby mnie tam, gdzie chcę się znaleźć!” – czołowy zawodnik UFC chce walki z Polakiem!

Czołowy zawodnik wagi lekkiej UFC chce walki z Mateuszem Gamrotem! Polak znajduje się obecnie w takiej pozycji, że znajduje się na celowniku coraz większej ilości potencjalnych oponentów.

Czołowy zawodnik UFC chce walki z Gamrotem!

Postacią, która domaga się walki z “Gamerem” jest Dan Hooker. “The Hangman” był gościem audycji w Submission Radio, gdzie opowiedział o chęci walki z naszym rodakiem oraz odniósł się do wyzwania, które rzucił mu zwycięzca ostatniej walki wieczoru gali UFC Fight Night 229.

Czołowy zawodnik UFC chce walki z Gamrotem!

Dan Hooker został wywołany przez Bobby’ego Greena, który w zaledwie 33 sekundy znokautował Granta Dawsona w walce wieczoru sobotniej gali UFC.

“The Hangman” jednak nie ukrywa, że wolałby zmierzyć się z Gamrotem, bo ten znajduje się obecnie w lepszym położeniu w dywizji lekkiej UFC:

“Bobby jest zabawnym wyborem, prawda? Wchodzimy tam, przybijamy piątkę i po prostu się bijemy. Dla mnie to brzmi jak zabawa. Niezła zabawa. Gamrot natomiast jest trudny, bo wymaga większej cierpliwości i dokładności. Ale Mateusz Gamrot doprowadziłby mnie tam, gdzie chcę się znaleźć”

Mateusz Gamrot po wygranej nad Rafaelem Fizievem został backupem do walki o pas mistrzowski wagi lekkiej. Polak będzie obecny na gali UFC 294 i gotowy do wejścia na zastępstwo do planowanej walki o pas wagi lekkiej między Islamem Makhachevem a Charlesem Oliveirą.

Hooker doskonale waży sytuację i dlatego obrał sobie Polaka jako potencjalny cel w oktagonie:

“Tak to wygląda – Gamrot. Pytałem o Gamrota. Ale jeśli Gamrot tego nie chce, a ja i Bobby Green zgadzamy się na walkę, to pomieszajmy to. Mój menadżer skontaktował się już z Seanem Shelbym i jestem gotowy na walkę. Jeśli Gamrot zamierza siedzieć, nic nie robić i czekać, to ja nie chcę tak robić. Nie będę siedział, nic nie robił i czekał. Nie mam zamiaru tak postępować. Jestem gotowy do działania.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis