MMA PLNajnowszeKSWLewandowski nie chce Marcina Wrzoska w KSW: Nie jesteśmy miejscem, gdzie można sobie wskoczyć i wyskoczyć

Lewandowski nie chce Marcina Wrzoska w KSW: Nie jesteśmy miejscem, gdzie można sobie wskoczyć i wyskoczyć

Wygląda na to, że Martin Lewandowski nie chce już Marcina Wrzoska w Federacji KSW. Współwłaściciel największej organizacji MMA w Europie w rozmowie z Jarosławem Świątkiem z portalu myMMA.pl przedstawił swój punkt widzenia na potencjalny powrót do KSW obecnego freak fightera.

Martin Lewandowski nie chce Marcina Wrzoska

Marcin Wrzosek to były mistrz wagi piórkowej KSW, który porzucił swoją karierę sportową na rzecz kariery freakowej, gdzie od lat z powodzeniem walczy dla organizacji FAME MMA.

Teraz jednak pojawił się pomysł powrotu Marcina Wrzoska do klatki KSW przy okazji głośnej jubileuszowej gali KSW Epic.

Martin Lewandowski nie chce Marcina Wrzoska w KSW: Nie jesteśmy miejscem, gdzie można sobie wskoczyć i wyskoczyć

Problem w tym, że powrotu do KSW nie widzi na ten moment Martin Lewandowski. I z jego słów, wypowiedzianych w wywiadzie dla Jarosława Świątka wynika, że tego powrotu do KSW już raczej nie będzie.

Współwłaściciel KSW w taki sposób wypowiedział się na temat potencjalnego angażu Mateusza Kubiszyna i Marcina Wrzoska w swojej organizacji:

“Kubiszyn już gdzieś tam już wstępnie zaczął mi się coraz częściej dobijać z różnych stron i to by były przy konkretnym zestawieniu bardzo fajne pojedynki.

Co do Marcina Wrzoska? Szczerze? Nie widzę powodów, byśmy mieli rezygnować z obecnie funkcjonujących z nami zawodników, albo z nowych zawodników z dużym potencjałem dla Marcina Wrzoska. Marcin zdecydował, że ta jego kariera chce pójść w trochę innym kierunku. Nie jesteśmy miejscem, gdzie można sobie wskoczyć i wyskoczyć. Nie chodzi o to, że jestem jakoś specjalnie obrażony na Marcina, po prostu on nie funkcjonuje już u mnie w głowie, jako zawodnik, którego zestawieniami w różnych zestawieniach.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis