MMA PLNajnowszeUFCMark Coleman po uratowaniu rodziny z pożaru wyróżniony przez UFC! Pojawi się w znaczącej roli na UFC 300!

Mark Coleman po uratowaniu rodziny z pożaru wyróżniony przez UFC! Pojawi się w znaczącej roli na UFC 300!

Stało się! I to stało się to, o co apelowali bohaterowie walki o pas mistrzowski BMF, do której dojdzie na jubileuszowej gali UFC 300! Legenda sportów walki Mark Coleman po uratowaniu rodziny i psa z pożaru został wyróżniony przez UFC i wręczy pas mistrzowski po walce o tytuł BMF (“Największego Skurwiela”) na gali UFC 300.

Mark Coleman

O to, by Mark Coleman wręczał ten pas apelowali bohaterowie walki o tytuł BMF – Justin Gaethje i Max Holloway. Legenda MMA miałaby w ten sposób zostać uhonorowana za bohaterskie czyny, kiedy to uratował rodzinę i psa z płonącego domu.

Więcej o apelu Hawajczyka w sprawie Marka Colemana pisaliśmy tutaj:

Mark Coleman po uratowaniu rodziny z pożaru wyróżniony przez UFC! Pojawi się w znaczącej roli na UFC 300!

Teraz natomiast już wiemy, że Coleman założy pas BMF na biodra zwycięzcy walki o ten tytuł na UFC 300. Obecność Colemana na sobotniej gali w Las Vegas potwierdził szef UFC, Dana White na specjalnej czwartkowej konferencji prasowej zapowiadającej tę imprezę.

Sam Coleman natomiast nie ukrywa, że dla niego wręczanie tytułu BMF to wielkie wyróżnienie:

“Ten pas BMF zyskuje sporo na popularności dzięki takiej walce, bo masz dwóch prawdziwych skurwieli – Justina Geathje i Maxa Hollowaya. Oni naznaczają ten pas BMF. Kiedy zobaczyłem co robią w sprawie tego, bym to ja wręczał pas BMF na UFC 300, to łezka zakręciła mi się w oku. Po prostu jestem im wdzięczny za to. Nie mogę w to uwierzyć. Najpierw Max, potem Justin powiedział to samo. […] Założenie tego pasa będzie wisienką na torcie. Cieszę się, bo UFC 300 ma największą i najwspanialszą kartę jaką kiedykolwiek stworzono!”

A Wy będziecie oglądać galę UFC 300?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis