MMA PLNajnowszeBoksMariusz Wach stoczy kolejny duży pojedynek! Polak wystąpi w Londynie!

Mariusz Wach stoczy kolejny duży pojedynek! Polak wystąpi w Londynie!

Mocne tempo naszego czołowego i doświadczonego ciężkiego! Mariusz Wach (36-9, 19 KO) już w czerwcu stoczy kolejny duży pojedynek w swojej zawodowej karierze. ”Wiking” ponownie wystąpi w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe w tym samym miesiącu stoczy dwa starcia!

Wach

Mariusz w najbliższym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Wach doznał trzech przegranych z rzędu – wszystkie na wyjazdach z naprawdę konkretnymi rywalami. 43-latek przegrywał jednogłośną decyzją sędziów z Hughie Fury’m w Londynie i Kevinem Lareną w RPA. Był też wyjazd do Kanady, gdzie nasz reprezentant w szóstej rundzie został zastopowany z rąk Arslanbeka Makhmudova.

Przypomnijmy, że Mariusz najbliższy pojedynek stoczy trzeciego czerwca w Kątach Dąbrowskich, gdzie jego przeciwnikiem będzie Jakub Sosiński.

Duża walka!

Mariusz Wach (36-9, 19 KO) w czerwcu stoczy dwie walki. Dwa tygodnie po gali w Kątach Dąbrowskich naszego reprezentanta czeka naprawdę duże wyzwanie. ”Wiking” szesnastego czerwca w Londynie zmierzy się z niepokonanym Frazerem Clarkem (6-0, 5 KO).

Prze demną pracowity okres gala Maxliga Warriors 3 czerwca Kąty Wrocławskie a potem wylot do Anglii Boxxer🥊🥊🥊EMOCJI BĘDZIE CO NIEMIARA 😉

Prze demną pracowity okres gala Maxliga Warriors 3 czerwca Kąty Wrocławskie a potem wylot do Anglii Boxxer🥊🥊🥊EMOCJI BĘDZIE CO NIEMIARA 😉

Posted by Mariusz Wach on Thursday, May 18, 2023

Clark przez wielu jest uznawany za bardzo duży talent. Czy jest w nim potencjał na walki z najlepszymi? Nasz reprezentant sprawdzi na ile stać Frazera. Warto dodać, że Clark w tym roku stoczył już dwie walki.

Zobacz także:

Tak się debiutuje w MMA! Szymon Herrmann efektownie w pierwszej rundzie kończy rywala! [WIDEO] Widzieliście?

Jak już zadebiutować w mieszanych sztukach walki to właśnie w takim stylu! Świetnym przykładem jest występ Szymona Herrmanna. Reprezentant Ankosu Poznań już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na zakończenie pojedynku przed czasem. Miało to miejsce w sobotę w Koszalinie na gali First Step Championship 7.

Pereira z wielkim szacunkiem o Błachowiczu: Wszyscy wiedzą, że to niebezpieczny gość! Co wy na to?

Alex Pereira (7-2) zabrał głos po ogłoszeniu jego następnego pojedynku. Brazylijczyk po ostatniej przegranej przechodzi do wyższej kategorii wagowej. Oficjalnie ”Poatana” wystąpi w co-main evencie UFC 291. Dwudziestego dziewiątego lipca czeka go starcie z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (29-9-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis