MMA PLNajnowszeJan BłachowiczPereira z wielkim szacunkiem o Błachowiczu: Wszyscy wiedzą, że to niebezpieczny gość!

Pereira z wielkim szacunkiem o Błachowiczu: Wszyscy wiedzą, że to niebezpieczny gość!

Alex Pereira (7-2) zabrał głos po ogłoszeniu jego następnego pojedynku. Brazylijczyk po ostatniej przegranej przechodzi do wyższej kategorii wagowej. Oficjalnie ”Poatana” wystąpi w co-main evencie UFC 291. Dwudziestego dziewiątego lipca czeka go starcie z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (29-9-1).

Błachowicz

W main evencie zobaczymy walkę o pas BMF! Będzie to rewanżowe starcie pomiędzy Justinem Gaethje (24-4), a Dustinem Poirierem (29-7).

Pereira w ostatniej walce stracił pas kategorii średniej. Było to kolejne zestawienie z Israelem Adesanyą. W formule MMA ich drugie starcie zakończyło się wyczekiwanym i upragnionym zwycięstwem Nigeryjczyka. Adesanya w końcu dopiął swego i znalazł sposób na pokonanie odwiecznego rywala.

Pereira z szacunkiem o Błachowiczu!

Alex Pereira (7-2) w swoim najbliższym pojedynku zmierzy się z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (29-9-1). Brazylijczyk o ”Cieszyńskim Księciu” wypowiada się z wielkim szacunkiem.

Niebezpieczny gość, doświadczony gość. Gość, którego znamy z uwagi na mojego sparingpartnera Glovera Teixeirę. Jestem pewien, że ciężko trenując u jego boku. Dowiem się od niego wielu rzeczy. Jak zawsze. Wszyscy wiedzą, że Błachowicz to niebezpieczny gość, bardzo wszechstronny. Uważam jednak, że to dla mnie dobre zestawienie na pierwszą walkę. Gdy mówię ”pierwszą walkę”, niektórzy ludzie mogą pomyśleć, że jest to łatwy przeciwnik. Nie. Znacie wszyscy moją historię. Byłem mistrzem wagi średniej. Oczywiste było więc, że chcieli dać mi przeciwnika z Top 5 wagi półciężkiej. Nie stanowiło to dla mnie zaskoczenia (…) Cieszę się z tego zestawienia.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

Juras opowiada o spinie z Tuivasą na gali UFC w Moskwie: To był już etap kuloodporności całkowitej! Co wy na to?

Łukasz Jurkowski pojawił się w programie ”Klatka po klatce” u Artura Mazura. Były to ”Pytania z sali”. Jan Błachowicz postanowił przypomnieć ”Jurasowi” o pewnej sytuacji z gali UFC w Moskwie. Jurkowski postanowił odpowiedzieć o sytuacji za kulis, gdy doszło do spiny z zawodnikiem wagi ciężkiej Taiem Tuivasą.

Mistrz KSW Robert Ruchała trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA! Widzieliście?

Co za wiadomość! Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała od kilku dni trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA. Zawodnik z Nowego Sącza przygotowuje się tam do kolejnego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis