MMA PLNajnowszeBoksMariusz Wach spełnił marzenie jednego z fanów! Pomagajmy!

Mariusz Wach spełnił marzenie jednego z fanów! Pomagajmy!

Kamil Stawiarz to przykład dla młodego społeczeństwa, ale nie tylko! Chłopak mimo wielu zawirowań w życiu – ośmiu operacji (problemy ze zdrowiem) nie zamierza się poddawać i z optymizmem patrzy na życie. Kamil spełnił swoje marzenie, bowiem niedawno poznał osobiście jednego ze swoich ulubionych sportowców. Mowa o doświadczonym Mariuszu Wachu (36-9, 19 KO), który nie zamierzał odmówić i chciał sprawić uśmiech na twarzy Kamila. Brawo ”Wikingu”, brawo Kamilu!

Wach

Mariusz Wach wspierał zbiórkę – dając dla Kamila gadżet w postaci rękawic.

Przypomnijmy Kamil Stawiarz urodził się z nie ukształtowaną małżowiną uszną – od urodzenia żył z taką wadą.Na dodatek Kamil walczył o życie 11 miesięcy w szpitalu, gdzie oddychała za niego rurka tracheostomii. Cudem z tego wyszedł. W wieku 15 lat przeszedł nieudaną operację rekonstrukcji ucha w Krakowie. Operacja się nie powiodła. Była też zbiórka na wspomniane leczenie i trwała od 2020 roku do 2021 roku.Kamilowi udało się zebrać ponad 171 tys zł na leczenie.Kamila wspierało wiele sportowców w tym między innymi Mariusz Wach pięściarz, który podarował na licytację dla Kamila rękawice.Kamila operacja się nie odbyła profesor, który miał go operować wycofał się z operacji. Kamil znalazł innego lekarza, który podejmie się operacji.

Mariusz Wach spotkał się z fanem!

Kamil jest pasjonatem boksu i piłki nożnej, ogólnie sportem. Jego jednym z najbardziej ulubionych pięściarzy jest Mariusz Wach,z którym się właśnie spotkał w poniedziałek w jednych krakowskich kawiarni.

Rozmawialiśmy z Mariuszem Wachem na różne tematy – na temat sportu i wiele innych tematów. Mam Mariusza Wacha nawet w znajomych na facebooku (…) Rozmawiałem z Mariuszem Wachem o jego walkach. Mariusz postawił mi kawę bardzo super się rozmawiało  – powiedział Kamil Stawiarz dodając, że Mariusz Wach to super człowiek i pięściarz.

Niedawno miałem okazję poznać jednego z moich fanów – Kamila Stawiarza, któremu życie naprawdę dało w kość… Zapoznajcie się z artykułem i pamiętajcie, że warto pomagać! – napisał Mariusz Wach w mediach społecznościowych.

Niedawno miałem okazję poznać jednego z moich fanów – Kamila Stawiarza, któremu życie naprawdę dało w kość… Zapoznajcie się z artykułem i pamiętajcie, że warto pomagać!

Posted by Mariusz Wach on Thursday, May 11, 2023

Zobacz także:

To już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO] Pamiętacie?

Jak ten czas leci! To już czternasty rok Mariusza Pudzianowskiego jeśli chodzi o starty zawodowe w mieszanych sztukach walki. Już w tym momencie wojownik z Białej Rawskiej dłużej jest zawodnikiem MMA niż strongmanem, gdzie odnosił jakże wielkie sukcesy. Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować na YouTubie drugą zawodową walkę Pudzianowskiego.

“Nie ma co go lekceważyć” – oficjalna zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2 [WIDEO] Widzieliście?

“Nie ma co go lekceważyć” – takie słowa padają w opublikowanej wczoraj przez Federację KSW zapowiedzi walki na XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź ta dotyczy walki Pudzianowski vs Szpilka, która będzie jedną z najważniejszych starć tej imprezy będącej świętem MMA w Polsce!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis