MMA PLArchiwumMariusz PudzianowskiMariusz Pudzianowski w UFC? Polak kusi fanów walką “najsilniejszych zawodników na ziemi”

Mariusz Pudzianowski w UFC? Polak kusi fanów walką “najsilniejszych zawodników na ziemi”

Mariusz Pudzianowski w UFC? Czy temat, który był pompowany bardzo dawno temu, po latach wróci na języki? “Pudzian” kusi bowiem fanów walką pod szyldem największej organizacji MMA na świecie. Mało tego, ma nawet rywala!

Mariusz Pudzianowski w UFC

Pudzianowski opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym zapowiada swoją walkę pod szyldem… UFC. Starcie to miałoby być walką najsilniejszych zawodników MMA na ziemi!

Mariusz Pudzianowski w UFC?

Pudzian swoją ostatnią walkę stoczył w czerwcu tego roku. Na gali XTB KSW Colosseum 2 przegrał przez nokaut z Arturem Szpilką. Obecnie Pudzianowski znajduje się w serii dwóch porażek z rzędu, bowiem wcześniej przegrywał z Mamedem Khalidovem.

Mimo gorszego okresu w karierze zawodnika MMA, Pudzianowski postanowił pokusić fanów swoją walkę w oktagonie UFC. Co ciekawe, Pudzianowksi ma już za sobą walkę z byłym mistrzem UFC. W roku 2010 mierzył się on z byłym czempionem królewskiej dywizji wagowej – Timem Sylvią.

Pudzian tamtą walkę niestety przegrał i na tamten moment przekreśliła ona jego potencjalną karierę w największej organizacji MMA na świecie:

Natomiast teraz, na swoim facebooku Pudzianowski zapowiedział walkę z amerykańskim strongmanem Brianem Shawem. Starcie to miałoby odbyć się 18 kwietnia 2024 roku. Rywal Pudzianowskiego ma ważyć około… 180 kilogramów!

Zobaczcie sami jak tę walkę zapowiada Pudzian:

I jazda!!!!!!💪🏻ps: więcej – https://www.tiktok.com/@pudzianowski.official?_t=8gVCXSTTHTk&_r=1

Posted by Mariusz Pudzianowski on Saturday, October 14, 2023

Jak myślicie, czy faktycznie dojdzie do takiego pojedynku z udziałem Mariusza Pudzianowskiego i czy faktycznie wystąpi on pod szyldem organizacji UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis