Mariusz Pudzianowski trenuje z czołowymi polskimi bokserami i… proponuje im nietypową dietę [WIDEO]

Foto: instagram.com/pudzianofficial/
Foto: instagram.com/pudzianofficial/

Mariusz Pudzianiowski (12-5, 1 N/C) przygotowuje się właśnie do pojedynku z Karolem Bedorfem (14-3). Walka odbędzie się na KSW 44 w Gdańsku w czerwcu tego roku i zapewne zwycięstwo w niej da jednemu z zawodników przepustkę do walki o pas królewskiej dywizji KSW.

Pudzianowski trenuje w warszawskim klubie Berkut WCA Fight Team. W treningach bokserskich pomagają mu czołowi polscy pięściarze (bilans zawodowych walk bokserskich w nawiasie).

Maciej Sulęcki (26-0)

Zawodnik ten zmierzy się z Danielem Jacobsem (33-2) na gali na Brooklynie 28 kwietnia. Zwycięzca pojedynku zostanie pretendentem do pasa kategorii średniej federacji WBA.

Mateusz Masternak (40-4)

„Master” wystąpi 21 kwietnia na gali  Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w Częstochowie. Rywalem Polaka będzie Youri Kalenga (23-4). Masternak będzie miał okazję do rewanżu za porażkę z 2014 roku. Stawką pojedynku będzie pas WBO European kategorii junior ciężiej.

Izu Ugonoh (17-1)

Izu ma zaplanowany pojedynek na Narodowej Gali Boksu 25 maja tego roku. Na gali organizowanej przez Marcina Najmana na Stadionie Narodowym w Warszawie jego rywalem będzie Kameruńczyk Fred Kassi (18-7-1).

Jak można zauważyć, wszyscy wymienieni bokserzy przygotowują się do własnych pojedynków i muszą znajdować się w wysokiej formie, w związku z czym zapewne stanowią ogromną pomoc dla zawodnika KSW.

Jak to bywa z Mariuszem Pudzianowskim, nie obyło się bez zabawnej sytuacji. „Pudzian” zaproponował polskim bokserom również swoją „dietę”.

Szczegóły? Sami posłuchajcie 😉