MMA PLNajnowszeClout MMAMarianna Schreiber wygrała walkę na Clout MMA 3, a teraz szokuje fanów: Zaprosili mnie do UFC!

Marianna Schreiber wygrała walkę na Clout MMA 3, a teraz szokuje fanów: Zaprosili mnie do UFC!

Marianna Schreiber, czyli samozwańcza nowa “królowa freak fightów” ostatnio wygrała swoją walkę na gali Clout MMA 3, a teraz szokuje fanów zaproszeniem do… organizacji UFC! Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości potrafi w trolling w sieci, dlatego właśnie wprawiła w zakłopotanie internautów i swoich fanów.

Marianna Schreiber wygrała walkę na Clout MMA

Przypominamy, że Marianna Schreiber w walce na zasadach MMA zadebiutowała w piątek 29 grudnia. Na gali Clout MMA 3: Santa Clout pokonała decyzją sędziów “Najlepszą Polską Dziennikarkę” Monikę Laskowską, robiąc rywalce porządne tymczasowe przemeblowanie na twarzy serwując poważny obrzęk po swoich ciosach.

Marianna Schreiber wygrała walkę na Clout MMA 3, a teraz szokuje fanów: Zaprosili mnie do UFC!

“Królowa polskich freak fightów”, do której zaczyna teraz ustawiać się kolejka potencjalnych rywalek w postaci chociażby Gochy Magical czy Laluny, tym razem w inny sposób zszokowała fanów.

Na portalu X, Schreiber napisała, że… dostała zaproszenie do organizacji UFC, czyli największej ligi mieszanych sztuk walki na świecie!

Marianna Schreiber w walkach freakowych na zasadach MMA posiada rekord 1-0. Możliwe, że swoim występem zwróciła uwagę niektórych promotorów, ale czy faktycznie zobaczymy ją niedługo na gali UFC? Może w jednym rzędzie pod oktagonem z Conorem McGregorem?

Zresztą, nawet jak to nie jest do końca prawda, to Marianna Schreiber zapewne zrobi spory użytek z tego wpisu, który popełniła w sieci.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis